Wpis z mikrobloga

Witam.
Jestem chłopem 30+, żona, 2jka małych dzieci. Życie raz lepiej, raz gorzej jak u każdego. Mam jeden mały problem, a mianowicie praktycznie wszystkie znajomości bliższe mi się posypały przez to właśnie dorosłe życie. Druga sprawa, że dla wielu lemingów/normikow jestem " dziecinny" bo lubię gierki, anime. Dodatkowo jestem "dziwny" bo nie chce mi się #!$%@?ć godzinami o głupotach i codziennych sprawach, więc często zamykam mordę i przytakuje tylko ludziom, którzy do mnie zagadują żeby sobie jak najszybciej odpuścili te rozmowy.
Także do sedna, jeżeli są tu jacyś ludzie, nieważne czy chłop czy baba, wiek raczej też nie gra roli ( byle nie dziewczyny poniżej 18, nie chce problemów ze starymi), którzy lubią nietypowe dla normikow tematy, a na duży plus animce i gierki to chętnie kogoś bym poznał. Fajnie by było okolice Elbląg, Malbork, Gdańsk w razie spotkań ewentualnych. Pozdrawiam :)
#znajomosci #przyjaciele #znajomi
  • 4
@Narghash: jeju jakie fajne ogłoszenie, mam takie fajne uczucie ciepełka w środku, mam nadzieję że ktoś z tych miejscowości się odezwie, super widzieć takie posty szczególnie w zalewie postów wykopków o przerażającej samotności kierowanych do ludzi z którymi mogliby... No nie wiem
Po prostu się zakumplowac XDDDD
TRZYMAM MOCNO KCIUKI!!!! <3 Najlepszy post dziś!!
@nakolkach: A no dziękuję, trochę się biłem sam ze sobą zanim to napisałem bo sobie myślałem, że trochę desperacja powiewa. Ale stwierdziłem, że ciężko w realu w takim wieku znaleźć wartościową znajomosc w oceanie zwyklakow zapętlonych w rutynie życia. Zawsze najlepsze znajomości znajdowałem w internetach przez moje nerdowskie serduszko. Ale ogólnie mogłem dopisać, że do poklikania to odległość również nie gra roli bo jeżeli coś fajnego wyjdzie to wsiadam w wozidlo