Wpis z mikrobloga

Co sądzicie o sandalach i klapkach na lato? Chodzi mi i o wypad gdzieś nad wode czy wypad na miasto. Ok czy wiocha?
#modameska #buty #pytanie #moda

Sandały i klapki

  • Można ubierać bez wstydu 67.7% (44)
  • Wiocha, lepiej buty typu mokasyny 32.3% (21)

Oddanych głosów: 65

  • 13
@Peeleejin: potwierdzam. Jestem dawno po ślubie i lvl 39 i dopiero kupiłem swoje pierwsze sandały xD
Że też wcześniejszej na to nie wpadłem to ja nie wiem. Najlepsze buty ever. Tylko bosa stopa to przebija, ale wiadomo nie wszędzie się da na boso.
@Nobody32: co tu wiele mówić. Jeśli jesteś na tyle młody, żeby się tym przejmować to chyba odpowiedź jest jasna. Ja gdzieś po trzydziestce stwierdziłem, że wdupiemamto i zacząłem nosić Birkenstocki.
potwierdzam. Jestem dawno po ślubie i lvl 39 i dopiero kupiłem swoje pierwsze sandały xD

Że też wcześniejszej na to nie wpadłem to ja nie wiem. Najlepsze buty ever. Tylko bosa stopa to przebija, ale wiadomo nie wszędzie się da na boso.


@kwahu666:

Mam tak samo. poza tym ślubem.
W zeszłym roku kupiłem pierwsze sandały, w dniu wyjazdu w góry. Najlepsze obuwie ever.
@Nobody32: na mokasyny czasem też jest za ciepło, sam teraz szukam jakichś japonek do luźnego chodzenia, oczywiście nie jakieś nike neonowo zielone tylko fajne czarne/brązowe