Wpis z mikrobloga

Kuźwa Mirki, pytanie. Czy da się w miarę bezpiecznie ściągnąć oponę z plastikowej felgi, na której siedzi też dętka i to średnio, nie na full, napompowana? Spytacie dlaczego chcę to zrobić?

Otóż miałem zamiar dopompować takie kółko w taczce (pic rel), ale szukam wentyla i go nie ma xD Tzn w tej dziurze gdzie powinien być jest pusto, widać jedynie dętkę. Nie jest przebita, ale po prostu wydawała mi się trochę miękka jak miałem więcej narzucone na taczce. Próbowałem takimi plastikowymi rowerowymi łyżkami do opon ale średnio mi to idzie. Dętka z wentylem musiała się jakimś cudem przesunąć, albo już tak była fabrycznie i dopiero teraz zauważyłem ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#budujzwykopem #remontujzwykopem #rower ( ͡° ͜ʖ ͡°)
mentari - Kuźwa Mirki, pytanie. Czy da się w miarę bezpiecznie ściągnąć oponę z plast...

źródło: comment_1623919880tx8dGmXomRl7Dn10C2S8Ce.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mentari: Osobiście próbowałem do tego jakoś podejść z łyżką i śrubokrętem ale zrezygnowałem bo to delikatne więc dałem do wymiany opony ale sprawdź w sklepach ile nowe koło kosztuje bo może być niedrogie i bez sensu grzebanie przy tym.
  • Odpowiedz
@mentari no kurde mam identyczny problem z identycznym kołem. Wózek kupiony na allegro od polskiej firmy, żałuję że olałem i nie reklamowałem. Latam na kapciu
  • Odpowiedz
@mentari: jakbyś miał już kupować to bierz piankowe koła - nic się z tym nie dzieje, kosztuje tyle samo co zwykłe z oponą a i nie musisz się co tydzień martwić o dętkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz