Wpis z mikrobloga

Więcej:

Firma-organizator, której miasto Gdynia oddało w ostatnich latach organizację wielu imprez sportowych, ma ewidentny problem z komunikacją (jak pisze jeden z częstych uczestników imprez sportowych "miasto oddało za darmo prywatnej firmie prawo do organizacji doskonale znanego cyklu GPX, a w zasadzie to nawet dopłaciło". "firma Sport Evolution - Ironman Gdynia, Gran Fondo, GPX Gdynia, Półmaraton Gdynia...i w zasadzie w przypadku każdej z tych imprez były jakieś zarzuty uczestników do organizatora w
@Polinik: Tam tak dużo powyłaziło że minął ledwo rok, a ja już nie pamiętam.

Teraz ci sami ludzie zdaje się organizują też pełnego ironmana w Gdyni, tak tylko wspomnę jakby ktoś się wybierał ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W ogóle sportowo porażka w zeszłym i tym roku jeżeli chodzi o Trójmiasto.
Pomijając to, to mam też wielki żal do Gdańska że się sprzedali i z fajnego 'lokalnego' triathlonu
@Wyrewolwerowanyrewolwer:
Pytam tylko, bo nie kojarzę.
Kaszebe Runda była zrobiona bez rozgłosu, nigdzie nie mignęło mi info, przegaliśmy.
A Kociewie Kołem i Żuławy Wkoło - ani widu, ani słychu, a domeny nawet nieprzedłużone.
Może Cyklo stwierdziło, że bierze tę niszę rynkową turystycznych przejazdów.
Kaszebe Runda była zrobiona bez rozgłosu, nigdzie nie mignęło mi info, przegaliśmy.


@Polinik: Albo też się znudziła, ja świadomie nie jechałem. 2 najdłuższe trasy pokryte, asfalty rozjeżdżone, bebech napełniony, nie ma co pchać się częściej. Coś znajomy pisał, że jedną strefę bufetową zwinęli z trasy 120km.

Po stravie widziałem że masa ludzi wolała wyskoczyć na żuławy z Babskim, pokręcić się lokalnie albo pojechali w góry ( ͡° ͜ʖ ͡
odwaloną manianę na 70.3 Gdynia w zeszłym roku.


@Wyrewolwerowanyrewolwer: co było nie tak z IM? Wiem tylko, że #!$%@? to, że odbył się w terminie co Malbork. Nie przenosili opłaty czy co?

Za półmaraton to ha tfu im na ryj. Najdroższa koszulka do biegania w moim życiu.

Ale nie zmienia to faktu, że w tym roku równiez jestem zapisany na 70.3 i będę się świetnie bawił ( ͡° ͜ʖ
co było nie tak z IM? Wiem tylko, że #!$%@? to, że odbył się w terminie co Malbork. Nie przenosili opłaty czy co?


@stateknaniebie:

Wiem tylko, że #!$%@? to, że odbył się w terminie co Malbork

Dokładnie to. I żeby nie było że nie mieli możliwości. Wydaje mi się że to czysta złośliwość ponieważ pierwotnie zawody miały być jakoś w lipcu.
Do tego dochodzi kwestia hajsu, ale to już jest temat
Możnaby też przyhejtować wybór trasy że pełny w tym roku tam to 2x trasa połówki


@Wyrewolwerowanyrewolwer: na początku rzucali info, że będzie jedna pętla i się okazało, że zrobili lekko inną trasę 70.3. Więc można, jak najbardziej, jeszcze jak ( ͡° ͜ʖ ͡°)
I hejtuje, mimo iż sam będę kręcił jak chomik w Malborku w tym roku