Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Bukaj16: to be fair zoomerowi męscy streamerzy też tak robią. Xqc, sodapopin to chyba nawet leje z włączonym mikrofonem.

bardziej to dlatego że pierdy są śmieszneale ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Pawel993: nie mam pojecia ale jedna typiara ma 20 k subow jest milionerka z tego powodu ze po prostu jest kobieta niech mi powie ze kobiety maja gorzej w tym zyciu jak na sprzedawanch skarpetkach moga zarobic
wiem ze to wina mezczyzn ze pozwalaja ale samo to co ich spotkalo
  • Odpowiedz
@Bukaj16: to nie jest tak, zwyczajnie jak masz ładna twarz i jesteś bezwzględny to możesz to wykorzystać kosztem innych, znałem chłopaków co wykorzystywali dziewczyny w clubach sex traktowali jak Sport należał im się jak w niedzielę schabowy
  • Odpowiedz
no nwm wchodzac na twitcha polecane kanaly widze kanal od #!$%@? widzow wchodze czy to swiadczy o mnie idk


wchodzisz na Twitch zalogowanym kontem, czy bez konta?

nie mam pojecia ale jedna typiara ma 20 k subow jest milionerka z tego powodu ze po prostu jest kobieta niech mi powie ze kobiety maja gorzej w tym zyciu jak na sprzedawanch skarpetkach moga zarobic


@Bukaj16: Na 100 najbardziej oglądanych kanałów na
  • Odpowiedz
ziom ja wczoraj odpaliłem twitcha po raz pierwszy na appce w tv i tam też w polecanych od razu takie gówno wyskakuje, mimo że nigdy tego nie oglądałem.


@KondominiumKatoSocjalistyczne: @Bukaj16: Skoro wiadomo, że twitch toleruje ten syf to po #!$%@? tam włazicie? Ja np. nie wchodzę i nie muszę rozpaczać nad upadkiem cywilizacji.
  • Odpowiedz
@grzsci: dobra to ile streamuje kobiet a ile mezczyzn( ͡° ͜ʖ ͡°).
To chyba wiadome ze kobieta nie bedzie na lizaniu gumowego ucha z #!$%@? na wierzchu tak popularna i tak ogladana czy zarobiona bo raz ze na dluzsza mete jest ona tylko do jakby jednego grona widzow (np napalency itp)
a nie jak np ninja do (dzieci mlodziezy niektorych doroslych lubiacych gry) itp.
Taki sponsor
  • Odpowiedz