Wpis z mikrobloga

Przez ostatnie 5-10 lat (ostatnie 2-3 lata jak masz 18-25 lat) masz jedno stałe hobby czy regularnie (co 1-50 tygodni) się zmienia? (praca się nie liczy)

Przez ostatnie 5-10 lat masz jedno hobby czy regularnie (co 1-50 tygodni) się zmienia?

  • to samo hobby przez ostatnie 5-10 lat 68.0% (51)
  • co jakiś czas (tydzień - pół roku) inna zajawka 32.0% (24)

Oddanych głosów: 75

  • 11
U mnie zdecydowanie ciężko utrzymać jedną zajawkę przez długi czas. Czasem potrafię maniakalnie się w coś wkręcić, tak że o niczym nie myślę i niczym innym się nie zajmuję jeśli nie muszę, ale to tak do max. kilku tygodni, po czym przechodzi mi kompletnie, zapominam o tym i jakiś czas nie robię nic konkretnego, dopóki nie najdzie mnie znowu na coś nowego i cykl kręci się na nowo. Śledzę blisko 500 kanałów
@Folmi: Co chwilę znajduję sobie coś nowego/kolejnego, ale nie zapominam o starym hobby, tylko jakoś tak brakuje czasu żeby się za to zabrać. Przydałaby się jakaś motywacja.
@SarahC: Rok temu bawiłem się przerabianiem modelów w Blenderze, to jest świetna sprawa, dosyć przytłaczające z początku, ale samo ogarnięcie podstaw i potem wykorzystanie swoich zdeformowanych dzieł dawało radochę. Na teksturowaniu się zniechęciłem. Jedna z zajawek których najbardziej mi szkoda że nie pociągnąłem dalej.
@Folmi: lepiej tak i powoli niż jakbyś miał zaliczyć tak jak ja zasliczyłam zajawkę gdzie rysowałam po 4 x per dzień a potem przez pare lat nie dotknęłam ołówka
@raison_detre: Uczelnia z racji swojej wieloprzedmiotowej natury na pewno wybija, bo samo zmienianie kontekstu dodatkowo męczy, zajmowanie się 5 tematami po 1h bywa gorsze niż jednym przez 10h.