Wpis z mikrobloga

Bernie Ecclestone wierzy w Roberta Kubicę, najlepsze cytaty z ostatnich lat.
Jak już wcześniej wspominałem gdyby Bernie później odszedł z zarządu f1 to można byłoby spodziewać się powrotu juz w 2017 r. takiego na który dalej czekamy. Bernie bowiem jest ogromnym powrutowcem, stwierdził ze gdyby mógł to by wiele zrobił aby Krakowianin znalazł się ponownie w F1 w konkurencyjnym pojeździe.

Bernie o potencjalnym tytule i przewidywanej dyspozycji kierowcy:
- Gdyby nie miał wypadku, byłby mistrzem świata. Myślę, że po powrocie może być jeszcze mocniejszy niż wcześniej. Będzie jeszcze bardziej agresywny i zmotywowany. Widzę jego ponowne starty w samych superlatywach -

O ograniczeniach:
- Lata temu, gdy jeszcze miałem zespół wyścigowy, to mieliśmy w stawce Archie Scotta-Browna. Startował dla nas, choć nie miał całej dłoni. Był w dużo gorszej sytuacji niż Kubica, a mimo to był bardzo szybki i osiągnął wiele sukcesów. Dlatego wątpię, by ograniczenia zatrzymały Kubicę - dodał Ecclestone. Zdjęcie pana Archiego zamieszczam w komentarzu.

#supportkubica #rk2022 #powrutcontent
#f1
Gentleman_Adrian - Bernie Ecclestone wierzy w Roberta Kubicę, najlepsze cytaty z osta...

źródło: comment_1623879170Nv8sFVHYrc7VNHplKkz18d.jpg

Pobierz
  • 4
- Gdyby nie miał wypadku, byłby mistrzem świata. Myślę, że po powrocie może być jeszcze mocniejszy niż wcześniej. Będzie jeszcze bardziej agresywny i zmotywowany. Widzę jego ponowne starty w samych superlatywach -


@Gentleman_Adrian: no, to trafił.

Mniej więcej tak jak jego przewidywania dot. upadku social mediów

"I think the change that is currently taking place is very short-lived, as these social media people are starting to think it is not as