Wpis z mikrobloga

@tylko_na_dole
@Gollumus_Maximmus
Xd wy się pytacie nikt wam nie tłumaczy więc tak :
Zawodnicy xhaka i shaquiri są Szwajcarami jednak xerdan jest z pochodzenia kosovianem (boże mam nadzieję że dobrze odmieniam xd) a xhaka jest albanczykiem. Albania jak i kosovo no bardzo nie przepadają za sobą na arenie politycznej.
W 2018 roku Serbia na MŚ mierzyła się o wyjście z grupy ze Szwajcaria. Do końca pierwszej połowy Serbowie prowadzili 1 0, jednak
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@GrochenMochen: Chodziło ci oczywiście, że Albania/Kosowo i Serbia mają złe stosunki, a nie Albania z Kosowem, bo przecież i tu, i tu większość to Albańczycy.
  • Odpowiedz
@GrochenMochen dokładnie tak jak @Awerege powiedział, Albania i Kosowo to ziomeczki co boli Serbów. Kolega z Kosowa nie raz wspominał ze gdyby nie to że USA i NATO ciągle trzyma jurysdykcję nad rejonem to Kosowo połączyłoby się jakaśtam Unią z Albanią co zapewne odpaliłoby kolejną wojnę na Bałkanach
  • Odpowiedz
Wołam plusujących mój komentarz:
@Tomaszu @33793383379338 @LukerAl @dawid-adamsky @Admc @tylko_na_dole @scorcc @musiol108 @tryvial @Veerd @zajacisko @Stewie1910 @napoleon17 @Wstaw_tu_login @Naniel @volfesik @qbuteq @barystoteles @artrac
W komentarzu napisałem, że Albańczycy jak i Kosovianie za sobą nie przepadają. Tak to jest jak o 3 w nocy robi się wpisy i nie czyta się swoich wysrywów.
Poprawiam: Kosovianie jak i Albańczycy są ze sobą bardzo spokrewnieni i obydwa kraje lubią się bardziej niż Węgrzy i Polacy.
  • Odpowiedz