Wpis z mikrobloga

@Anck-Su-Namun czyli jest tak jak niedawno pisałem xD nic nie rozumieją a ile się da to oglądają na łączy nas piłka bo tam są napisy.

Zresztą też niedawno pisałem, że na ostatnim filmiku sousa był zawiedziony ich umiejętnościami i tylko stawiał, że dadzą całe serce w meczu.
  • Odpowiedz
@Anck-Su-Namun: No to jest #!$%@? niepojęte. Pan Trener fachowiec przed meczem opisał bramki które nam #!$%@?. Przed następnym niech na kartce rysuje, może coś do nich trafi
  • Odpowiedz
@Anck-Su-Namun: Można było się domyślić. Patrząc po minach to nie mieli pojęcia o czym on mówi. Dodatkowo nie używał zdjeć zawodników więc pewnie nie ogarnęli nawet o kim on mówi.
  • Odpowiedz
@szmichal powinni trochę odszczekać, bo po meczu dali mu oceny 1 albo 2 po mwczu ze Słowacją + duży zarzut od Stanowskiego, że skoeo nie siedzi w Polsce, to nie ogląda Ekstraklasy, a ciekawe, może ogląda,. alw z Portugalii, bo póki covid, to może tak wygodniej do niedawna, zwłaszcza, że jeszcze niedawno nie można było jako kibic na stadion wejść
  • Odpowiedz
@BenadrylCumbersome wiem że nie wszyscy ale jednak ten worek dziennikarzy jest dość spory, mam wrażenie że tak odwracają kota ogonem bo im się newsy i smaczki z kadry poucinały, mają swoich faworytów na różne stanowiska i biją pianę
  • Odpowiedz
Czy dobrze rozumiem? Sousa przewidział dokładnie jak stracimy bramkę plus dodał jak można temu zapobiec i stało się tak jak mówił z wyjątkiem krycia które nasi zawodnicy mieli w dupie?


@danveld666: Tak. A o co chodzi?
  • Odpowiedz