Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam problem z patologią i nie wiem jak sobie poradzić. Mieszkam na wsi, w okolicy jezior. Ostatnio jakichś dwóch typów przychodzi sobie nad jezioro ok. 100m od mojego domu (to dalej nasz teren, ale już nieogrodzony i zarośnięty), przychodzą z wielkim psem, który lata luzem bez kagańca, piją piwo. Sytuacja powtórzyła się już drugi czy trzeci raz. Ostatnim razem ojciec pogonił tego psa rzucając kijem zza ogrodzenia (podchodził wielokrotnie i warczał) i sebiksy to chyba zauważyły, bo jak już odchodzili to któryś z odległości krzyknął, że "jeszcze się policzymy".

Nie wiem co dalej z tą sytuacją zrobić jak się powtórzy. Niestety w domu jest zazwyczaj tylko ojciec emeryt (i to nie górnik) z nadciśnieniem, a i ja nie jestem postury żeby kogokolwiek przestraszyć. Nie podchodzić i dzwonić na policję? Do przyjazdu policji jest pewnie z godzina, o ile w ogóle się zainteresują i trafią tymi krętymi drogami bez tablic. I nie chciałbym eskalować tej sytuacji, bo nie wiem do czego takie typy z całym dniem wolnego czasu mogą być zdolne, zwłaszcza jak się okaże, że to nowi miejscowi. Raczej żadni "wczasowicze", bo to tylko stara na wpół wyludniona wieś, jedyne co tu jest to sklep i przystanek autobusowy. Mieszkam tylko z ojcem i w zasadzie ja nas utrzymuję, muszę na ten przystanek chodzić codziennie przez całą wieś żeby dojechać do pracy i nie chciałbym tych typów spotkać po drodze. Trochę się boję i zamówiłem gaz pieprzowy na wszelki wypadek.
#patologiazewsi #prawo #przegryw ;(

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60c92122174cfe000abe8d3b
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Mam problem z patologią i nie wiem ...

źródło: comment_1623797099OnjmPdmXAEgLZv2AfTrpjz.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Powiedz im po prostu jak sytuacja wygląda. Wszyscy są ludźmi nawet patusy. O dziwo jak się do nich normalnie zagada to często są mili.

Zobaczysz że będziesz dzień po tej rozmowie spał spokojnie
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania tak jak szwagry wyżej napisali najlepiej z nimi na spokojnie pogadać jak to typowe sebixy po 60 kg to nawet nie ma się czego bać Ja bym na twoim miejscu ogrodził ten teren siatką leśną + jakieś kołki tak drogo nie będzie kosztować
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kasmiros: op musi dojeżdżać autobusem do pracy, a Ty mu mówisz, żeby wydał x kasy na ogrodzenie. Zejdz na ziemię. Pewnie nawet nie wiesz ile co kosztuje i nie słyszałeś, że materiały budowlane podrożały.
  • Odpowiedz