Wpis z mikrobloga

#motocykle Kupiłem i przetestowałem byście nie musieli, co prawda testy jedynie w słuchawkach nausznych ale jednak ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zalety:
- Łatwość wkładania ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
- Nie wystają i nie wchodzą głęboko co może poprawić komfort przy dłuższym użytkowaniu

Wady:
- Zdecydowanie gorzej tłumią od pianek 3M
- Przenoszą basy

Wnioski: na krótkie trasy będę zakładać loopy na dłuższe bądź szybsze (autostrady) zostaje przy 3M.

Spróbuje jeszcze kupić pianki na słuchawki i przetestować, ale to przy okazji.
NaMoment - #motocykle Kupiłem i przetestowałem byście nie musieli, co prawda testy je...

źródło: comment_1623783548gRAuxVKTNJwmpieWu3qYUu.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@Afera_zbozowa @NaMoment
To jeszcze nic, to prawdziwy luksus. Mój ojciec to mógł pomarzyć o jakieś wacie. Za jego czasu zalewało się uszy starą pianką montażową. Jak się wracało z trasy, to matka mu ją pół nocy starą pensetą wydłubywała. Ale mieliśmy dzięki temu świece, więc nie narzekał nikt. Dzisiejsza młodzież tego nie zrozumie. ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:#pdk
  • Odpowiedz
  • 0
@baszmar: Alpine miałem i niestety w moim przypadku powodowały ogromny ból max 30min i wycie przy zdejmowaniu kasku. Haspro wyglądają podobnie wiec też odpadają.
  • Odpowiedz
@NaMoment: Ja sprawiłem sobie komplet Alpine Motosafe Pro - czyli te tour i race. Póki co miałem okazję używać tour i na prawdę jestem zadowolony. Komfort mega wzrósł i interkom słychać. Jeszcze muszę te race na autostradzie przetestować. Durny byłem, że bez zatyczek jeździłem ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz