Wpis z mikrobloga

@Wielkadupa: Ja na przykład nie rozumiem co jest fajnego w lizaniu odbytu kobietom, różne są fetysze, niektórych nawet podnieca jak ktoś na nich wymiotuje lub lubią smak stolca. Stopy jako tako nie jest najdziwniejszym i ochydniejszym fetyszem, można powiedzieć ze uchodzi za jeden z tych normalnych i w niektórych krajach jest traktowany bardzo naturalnie.
co jest fajnego w lizaniu odbytu kobietom


@robert7454: zajebisty smak, podniecenie level 1000, przekraczanie tabu, aspekt poddaństwa/dominacji, no i dupa ładnej kobiety jest zwyczajnie ładna, a jak coś jest ładne, to fajnie to lizać

w niektórych krajach jest traktowany bardzo naturalnie


to prawda, ogólnie w Europie Zachodniej czy USA temat fetyszu stóp nie jest żadnym tabu i ludzie naturalnie o tym rozmawiają czy mówią w wywiadach. w p0lsce jak zwykle mega
@groceries: daj spokój, mam znajomego, 25 lat, który wstydzi się rozmawiać o seksie. Gdy go kiedys zapytałem czy woli gumki, czy gdy dziewczyna bierze tabletki to się zawstydził i powiedział, że nie będzie rozmawiał na takie tematy ¯\_(ツ)_/¯ Rozumiem jeśli ktoś nie chce rozmawiać o swoich sprawach łóżkowych ale pytanie o antykoncepcje jest raczej normalne.
@robert7454: bo to jest normalne i chyba najnormalniejszy fetysz jaki istnieje (chyba, że ktoś lubi