Wpis z mikrobloga

@leguea12: wiem właśnie, ale może będzie upgrade? ja dopiero zaczynam przygodę z nowymi grami tak to tylko fifa/cs ^^ jeszcze mam do nadrobienia ghost of tsushima, rdr2, cyberpunka, god of war itp XD w sumie #!$%@? prawie wszystko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kizimajaro: ja się napaliłem na tego AC po serialu Vikingowie i Ragnarok więc valhalla wchodzi we mnie jak w masełko ( ͡° ͜
@Tyskiee: ja tam nie uważam że co roczna fifa to rak. Uważanie gier sportowych za bezsensowne, wymaganie wymyślania na nowo zasad sportu co roku to jest rak. Fifa ostatnio fest ewoulowała bo gram ze znajomymi w 17 i 19 a potem w 21 i #!$%@? jest różnica. No ale spotkaliśmy się pod innym tagiem, byłem zafascynowany Valhallą, samo granie na rogu przed najazdem to był dla mnie zajebisty motyw. Wszystko było
@zjadacz_Cebuli: każdy kto gra nałogowo w Ultimate Team uważa że fifa to rak ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale z nim nie wygrasz ^^ jest masa sytuacji "handicapowych" czy tzw "wylewów" w jednym meczu fifka daje ci "szczęście" że załadujesz bramke zza pola karnego bez problemu a w drugim meczu będziesz miał masę słupków i poprzeczek bo dynamic difficulty adjustment zrobił robote ¯\(ツ)_/¯ sam pack luck jest