Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ajgoron: webos dupy nie urywa ale są najpotrzebniejsze rzeczy jak netflix, hbogo, prime a ostatnio nawet tvp sport. W razie czego zawsze możesz użyć konsoli do odpalenia czegoś albo chromecast czy tam amazon sticka.
  • Odpowiedz
@meh0wski: ja i tak jak już korzystam to głównie PS5, Netflix, HBO i YT. Na inne to już w ogóle brak czasu więc zwykłego tv nawet nie oglądam. Raz na dwa tygodnie Discovery w niedzielę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ajgoron: Daruj sobie Sony :). Ledowe edycje wypadają blado i bez pełnego wsparcia HDMI 2.1 ,a za oleda przepłacisz za znaczek. Matryca ta sama. Na rtvmax.pl masz obecnie najtaniej tego C11
  • Odpowiedz
@DESiGNER86: dzięki za info. Znalazłem na mediaexpert, ale tylko odbiór w sklepie, za ~6.5k w promce do dzisiaj. Niedostępne w sklepie www. Z tego co wszyscy piszecie chyba go wezmę, a Samsunga sprzedam. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ajgoron Tylko jedna ważna rzecz. Ten telewizor po wyjęciu z pudełka trzeba ustawić. Mi zajęło około tygodnia dojście z ustawieniami obrazu tak, że wygląda cudnie. Samo przestawianie upłynniacza obrazu potrafi zmienić odczucia z oglądanego filmu. Można też umówić się na kalibracje obrazu i szczerze chodzi za mną ten pomysł od pewnego czasu by wycisnąć maxa z tego tv.
  • Odpowiedz
@ajgoron: LG CX w 55 calach. Cudo. Prawdziwy kombajn. Oglądam w nocy, ale wbrew pozorom w dzień jest bardzo dobrze w moim zaciemnionym pokoju. Jasność w niektórych momentach osiąga bardzo wysoką w HDR, chociaż obszarowo, ale to naprawdę wystarczy do filmów/gier w HDR, żeby miało już ten przystępny efekt HDR. Oglądanie w nocy to inny poziom niż na LCD ze względu na kontrast/czerń absolutną.
  • Odpowiedz
@Dawidinho8 zacząłem od tego testu https://hdtvpolska.com/lg-oled-cx-test-przelom-w-telewizorach-oled-zwiazany-z-odwzorowaniem-ruchu-prawie-jak-realne-200hz/4/ tutaj na paru stronach tego testu jest napisane co w teorii powinno się ustawić. Do konsoli na tym reddicie się wzorowałem https://www.reddit.com/r/OLED_Gaming/comments/mbpiwy/lg_oled_gamingpc_monitor_recommended_settings/?utm_medium=android_app&utm_source=share Jednak zależnie od danej gry, jaki ma HDR trzeba przestawiać dynamiczne mapowanie tonów na Włącz lub HGiG i po przestawieniu tego poprawiać ustawienian hdr już w samej grze. Jeśli dobrze pamiętam to jedną głupią rzeczą było to, że jeśli bodajże przy oglądaniu czegoś w
  • Odpowiedz
@kkamilookk: wrażenia super. Wzlędem Samsunga to LG ma na start dużo lepszy moduł WIFI. Wczoraj późnym wieczorem udało mi się podłączyć TV to właśnie to mi się rzuciło w oczy. Na Samsungu miewałem bardzo częste (codziennie) problemy z zasięgiem WIFI, jakością Netflixa czy HBO, nie mówiąc o tym, że ostatnio youtube stał się całkiem nie do użytku. Nie pomagały żadne reinstalki apki itp. A tu wszystko śmiga od razu. Kolory i
  • Odpowiedz
@ajgoron: sam nie wiem. Słyszałem że kilk stówek, liczę że 300-500zł zapłacę. Pewnie do pierdziszewa dolnego nie dojadą, kontakt do nich trzeba by znaleźć i zapytać gdzie działają i jaki koszt. Nie orientowałem się jeszcze konkretnie. :)
  • Odpowiedz