Wpis z mikrobloga

Ogólnie ja mam apel o #!$%@? Kowala z Hejt Parków, bo nie jestem w stanie o zdrowym umyśle słuchać jego osobistych wycieczek do piłkarzy i przepotężnych głupot, które #!$%@?, a to wylizanie rowa Nowakowi, który ma ledwo 19 meczy w reprezentacji, że Zieliński mu nie dorównuje umiejętnościami, to tylko wystawiło laurkę temu cymbałowi.
#kanalsportowy #reprezentacja #weszlo #euro2020 #pilkanozna
Mikka - Ogólnie ja mam apel o #!$%@? Kowala z Hejt Parków, bo nie jestem w stanie o z...

źródło: comment_1623755319NU8k4frSD15Qrlj1nX8yYB.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
@Mikka: serio tracisz czas na hejt parki które są zrobione pod jak największą widownię, żeby pieniążki się zgadzały, a potem sie #!$%@?? Może zobacz najpierw moc euro, w którym są bardziej poważni ludzie, zamiast apelować o cokolwiek.
  • Odpowiedz
@Mikka: Przecież to jest program o luźnej i rozrywkowej formie, a tacy jak Kowal robią to świetnie.
Jeśli chcesz posłuchać mądrych nudziarzy w garniturach to obejrzyj studio w telewizji, tam są tacy wiecznie poważni eksperci.
  • Odpowiedz
@Mikka: Dla Kowala to się głównie te hejtparki po meczach reprezetancji odpala ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ma bardzo trafne spostrzeżenia tylko gorzej z wymową ich ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Mikka: już pal sześć merytorykę ocen Kowala, on nie potrafi przekazać jednej prostej myśli. Zawsze jak coś zaczyna mówić to jedno słowo kojarzy mu się z czymś innym i zaczyna brnąć w jakiś inny wątek. Oczywiście w trakcie wypowiedzi tych wątków jest tyle że chłop sam nie wie o czym chciał mówić.
  • Odpowiedz
@kfiatek_na_parapecie: Ale ich gra wyglądała tak jakby wziąć 11 randomów z łapanki i wrzucić na boisko. 0 ładu i składu, gra do tyłu i laga do przodu. Tutaj było widać, że próbują czegoś innego, ale z gówna bata nie ukręcisz.
Zła taktyka (zły dobór pozycji itd.) Sousa postawił na atak, a Słowacja zrobiła autobus i grę z kontry. Nasza obrona to gówno co było widać w 1 golu (gość ograł ich
  • Odpowiedz