Wpis z mikrobloga

@smokingcat: Jak jakosciowo te chinskie? Masz porownanie z og Lego? Nie da sie zaprzeczyc, ze ceny sa kuszace a na dostawe pewnie poczekam krocej niz na nastepna przecene Siana. Skusilbym sie kurka na Siana i 911 GT3 RS.
  • Odpowiedz
@Asdasiq: Za Siana dałem dużo bo chciałem na już. 580zl. Ale dostawa 3 dni z Europy :) wlasnie go kończę :) jakosc spoko. Czasem coś lekko nie pasuje. Czasem brakuje jakiejs części. Na 30 zestawow każdy dało się złożyć. Mustang Ken block jest słabej jakości a widać to jak się zacznie dotykać model. Dużo luzów. Czasem coś w instrukcji powalone. Ale nadal jest to 500zl a nie 2k zł :)
  • Odpowiedz
@Vic124: Można sobie zawsze tez wymyślić okazje :)) ja na początku tego roku sobie powiedziałem - wale to… kupuje każdy zestaw jaki kiedyś mi się marzył. 20 zestawow przyszło. Obliczyłem, ze styknie na rok. Zestawy od 1k po 4k klocków. Mamy czerwiec a składam 2 ostatnie z 20 zestawow :( i jako lvl 40 wstydzę się wystawki w dużym pokoju a z drugiej strony nie chce się tego pozbywać :))
  • Odpowiedz
  • 1
@smokingcat no co Ty, żaden wstyd! I pokaż zdjęcie wystawki :D Ja celuję w mniejsze zestawy, ale to dlatego, że stopniowo zbieram wszystkie z Harryego Pottera. Gorzej tylko, że powoli kończy się miejsce, żeby je jakoś ładnie poustawiać ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz