Wpis z mikrobloga

ok, teraz to wiem, że masz problem.


Mam problem z ludźmi którzy wyciągają bezmyślnie wnioski.

Ani razu nie zaprzeczyłem temu co piszesz, opisałem tylko swoje doświadczenia, a ty się rzucasz od razu. Baw się dobrze ale radziłbym skorzystać z pomocy specjalisty.


@
  • Odpowiedz
@reddin: zupełnie niczego nie forsuje. Napisałem tylko, że wbrew statystykom MOJE SUBIEKTYWNE odczucia są takie, że MI do tej pory bardziej zagrażali inni rowerzyści i piesi, a ty jako fan rowerów od razu się odpaliłeś i zacząłeś mi zarzucać kłamstwo.
  • Odpowiedz
jako kierowca i rowerzysta powiem jednak że piesi, rowerzyści, psiarze i rolkarze są gorsi.


@Kernydz: Bo tu kłamiesz, dopiero po zwróceniu tobie uwagi przeze mnie zacząłeś swoje wypowiedzi łagodzić, bo przyłapałem cię na kłamstwie.
  • Odpowiedz
nie kłamię, tylko nie napisałem że w MOIM ODCZUCIU ale widać wystarczyło żebyś się odpalił.


@Kernydz: Skoro nie napisałeś, że w twoim odczuciu to znaczy, że obiektywnie napisałeś nie prawdę. Zgadza się?
  • Odpowiedz
@reddin: otóż nie. Skoro chcesz być taki dokładny. Nie napisałem, że w moim odczuciu ale nie napisałem też w czym są gorsi. Bo może mialemna myśli osiągane prędkości panie droidzie.
  • Odpowiedz
W 2020 roku rowerzyści uczestniczyli w 3 768 wypadkach drogowych, rowerzyści przyczynili się do powstania 1 396 z nich.


@reddin: Rowerzysta uderzając w samochód może nie wyrządzić dużej szkody (mała masa, mała prędkość), a gdy sam nie odniesie większych obrażeń może dogadać się z kierowcą i w statystykach wypadku nie ma. W drugą stronę takie przypadki na pewno też się zdarzają, ale śmiem przypuszczać że znacznie rzadziej. Tak że może
  • Odpowiedz
@Shleizer: też tego nie potrafię zrozumieć. Jest straż miejska, odpowiednia do tego formacja, to wolą żuli po parkach ganiać, niż wystawiać setki mandatów dziennie za parkowanie po chodnikach, gdyby jeden z drugim idiota dostał 3 mandaty w tydzień to by się nauczył w końcu że nie staje się na chodniku.
  • Odpowiedz
Rowerzysta uderzając w samochód może nie wyrządzić dużej szkody (mała masa, mała prędkość), a gdy sam nie odniesie większych obrażeń może dogadać się z kierowcą i w statystykach wypadku nie ma.


Wtedy mamy doczyneinia z kolizją nie z wypadkiem.

W drugą stronę takie przypadki na pewno też się zdarzają, ale śmiem przypuszczać że znacznie rzadziej. Tak że może być blisko 50/50 ¯_(ツ)_/¯


@
  • Odpowiedz
otóż nie. Skoro chcesz być taki dokładny. Nie napisałem, że w moim odczuciu ale nie napisałem też w czym są gorsi. Bo może mialemna myśli osiągane prędkości panie droidzie


@Kernydz: Nie masz odwagi, by się przyznać do błędu, typowe. Na drodze też taki jesteś?
  • Odpowiedz
nieprecyzyjna wypowiedź to nie kłamstwo


Skłamałeś celowo i zostałeś na tym przyłapany.

ale po twoich wpisach widzę że łatwo się odpalasz w temacie rowerów, mówiłem, polecam specjalistę


@Kernydz: Bawią mnie twoje starania by mnie zdyskredytować, żebyś miał tyle odwagi i energii by się przyznać do kłamstwa. Typowy janusz z wykopu jest typowy.
  • Odpowiedz
@reddin: po pierwsze to nie mam żadnego interesu w dyskredytowaniu paranoików z wykopu. Po drugie najpierw mi wmawiasz kłamstwo, a potem, że coś forsuję
  • Odpowiedz
po pierwsze to nie mam żadnego interesu w dyskredytowaniu paranoików z wykopu.


Cały czas zamiast się przyznać po męsku do błędu to wijesz się jak baba.

Po drugie najpierw mi wmawiasz kłamstwo, a potem, że coś forsuję


@Kernydz: Tak bo pierwszy twój wpis jest kłamstwem i zamiast się z niego wycofać z honorem, to poszczekujesz.
  • Odpowiedz