Wpis z mikrobloga

@Megawonsz_dziewienc: Twitch – serwis internetowy będący platformą medialną udostępniającą wideo strumieniowe, przeznaczony w głównej mierze do transmisji gier komputerowych oraz rozgrywek sportu elektronicznego
nic mi nie przeszkadza,tylko zdziwilem sie ze takie kanaly istnieja a pewnie taka jej pozycja tez ulatwia i przekonuje do jej kontentu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 56
@Megawonsz_dziewienc: ale się zesrałeś xD chyba sporo kasy tam zostawiłeś, że nie jesteś teraz w stanie znieść nawet tego, że komuś się to nie podoba

Kto tu mówi o jakichś zgłoszeniach czy regulaminie - tylko ty xD
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 150
@Megawonsz_dziewienc: a gdyby robila stream z malowania obrazow kadr bylby taki sam to tez spoko? #!$%@? jak ja tej rudej atencjuszki nie moge rozchodzić, punchable face 10/10

Ps. Polecam filmik na ktorym siedzi w restauracji ze swoimi top 2 donatorami. Cringe jak #!$%@?
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@grzsci: nie oglądam, widzialem pare urywków i wystarczy zeby wejść na mirko i zlapac #!$%@? na sam widok jej mordy jak ktoś ja tu wrzuci. Juz dobrze czy dalej przeszkadza ci moj ból dupy?
@Chojrack a nie pamiętam juz, dwoch creepow siedzialo z nia i niebardzo mieli o czym gadac a ona az sie telepala mówiąc ze poszlaby na kluby xD
  • Odpowiedz
  • 0
Juz dobrze czy dalej przeszkadza ci moj ból dupy?


@be_ast Nawet bardzo dobrze, bo spodziewałem się dokładnie takiej odpowiedzi pozbawionej całkowicie sensu xD
  • Odpowiedz