Wpis z mikrobloga

@bartolomis: ty uważasz że ja zacznę mówić językiem chorego psychicznie żeby udowodnić mu że jest chory psychicznie. W fikołkach macie 2000 lat doświadczenia, nie zamierzam bawić się w zawody że zamiast przeleciał użyto innego słowa które nie oznacza nic. Dzieci biorą się z seksu.

Katolicy potrafią nie tylko oczerniać, kłamać ale również mordować i kraść w imię swojej bajki. Podrabianie dokumentów (donacja konstantyna) dopisywanie cytatów, zmienianie ich to standardowe zagrywki
  • Odpowiedz
@bartolomis: Nie ma takiej podłości do której nie posunie się katolik w imię obrony religii. Przy tym zadziwia mnie mechanizm który powoduje że z człowiek broni kompletnych bzdur tylko dlatego że jego przodka złapano w siatkę i ochrzczono.
  • Odpowiedz
@bartolomis: przeczytaj prosze ustęp do końca, to nie wojsko chrzciło. Katolicyzm często dogadywał się z totalitaryzmami (faszyzjące włochy, nazistowskie niemcy, franksistowska hiszpania) i autorytaryzmami jak sanacyjna 2 RP.
  • Odpowiedz
Obecnie wiadomo, że KOP, główny wykonawca akcji nawracania, stosował głównie obietnice nadania chłopom ziemi po przejściu na katolicyzm, przekonywał, że ich przodkowie należeli do katolickiej szlachty zagrodowej, stosował również aresztowania i zastraszanie prawosławnych

@dqdq1: ja przeczytałem do końca, a pan... no cóż ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@bartolomis: jesteś idealnym przykłądem tego o czym piszę- człowieka który nie cofnie się przed najordynarniejszym kłamstwem żeby wybielić swoją religię.

Może powoduje to u ciebie poprawę samopoczucia, ale spójrz na to z boku. Czy sądzisz że w ten sposób przekonasz mnie do swojej religii? Nie za bardzo. Kogokolwiek innego kto umie czytać?

Podkreśliłem gdybyś jeszcze miał problem z zauważeniem tego zdania.
dqdq1 - @bartolomis: jesteś idealnym przykłądem tego o czym piszę- człowieka który ni...

źródło: comment_1623763157KyPCbGVtxOcMNsvc7x78se.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@bartolomis: tak, a wojskowym chrzcić. Istnieje granica do której się nie posuniesz kłamiąc?

kościół katolicki wykorzysta każdą okazję by poszerzyć swoją władzę, niezależnie od środków do tego użytych.
  • Odpowiedz
@bartolomis:kłamać- wmawiać ludziom że ktoś chodzi po wodzie, wstaje z martwych itp.

A ty wierzysz w to jedynie bo twojego przodka złapano w siatkę i ochrzczono, później przez wieki twoi przodkowie byli zmuszani do udziału w tym cyrku. Jesteś sumą nagromadzonego przez wieki strachu. Przykre.
  • Odpowiedz
@bartolomis: czysta katolska miłość bliźniego, daję ci dowody na udział katolickich księży w przymusowym nawracaniu a ty będziesz zaprzeczać.

Idź jak najdalej ode mnie i nie wracaj. Jesteś bezwartościowym fanatykiem.
  • Odpowiedz