Wpis z mikrobloga

@idol89: Fabiański ani karnego nie wybroni, ani strzału w okno nie wyciągnie, meczu nie wyciągnie - ot solidność ale ostatnio szansa, że wpuści babola jest moim zdaniem za duża. Gikiewicz już za stary, bez sensu na niego stawiać.
  • Odpowiedz
@enden89: chcialbym bardzo zobaczyc Kozlowskiego i nie od 85 minuty. Mysle ze moze w pierwszych minutach mozemy jakims pressingiem zrobic niespodzianke, ale potem nie mam zludzen. Rozklepią nas mimo ze to nie jest jakas wielka Hiszpania. Może Lewy coś wciśnie czy Zieliński, ale punktów nie będzie.
  • Odpowiedz
@enden89: Mało mam wpisów od wielu miesięcy, więc sobie szybko je przejrzałem. Po prostu pamiętałem.
A wśród znajomych nie popieramy tego bramkarza i wręcz przesadnie skupiamy się na jego błędach.
  • Odpowiedz
@Atomus: Nie jestem w temacie, a nawet meczu nie oglądałem, ale połudzić się nie zaszkodzi. Obczaję ten mecz i następne już obejrzę na żywo. Ten Koza to małolat jakiś, może zabłysnąć, musi tylko wyjść z postawą jak kamikadze, daje jeden mecz i mogą mnie na noszach znosić XD Lewy to wiadomo, każdy czeka aż odpali, mi to się marzy widzieć go jak z pomocy kilkukrotnie całe boisko przechodzi, a Zielu
  • Odpowiedz