Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
@Blackpill_RAW

Bardzo ciekawy pokaz hipokryzji tego pana w ostatnich dniach. Geneza tej hipokryzji jest równie ciekawa. Porównałbym tą genezę do zjawiska popularnego u youtuberek, które wybiły się na niskich lotów contencie (np opart o cielesność) i później oczekują od ludzi, że o tej złej przeszłości zapomną...

Na czym hipokryzja polega? Otóż ten pan miesiącami robił dziesiątki "społecznych eksperymentów" na tinderze, oszukiwał, prowokował, marnował ludziom czas, próbował sprawdzić i udowodnić przeróżne teorie. I to jest dobre, to okej, to fajne, jest święty, co złego to nie on. Ale maks dwie wystawione kobiety (bo w tej "wielkiej akcji" reszta to oczywiste baity) to już OKROPNY POKAZ wykopowych przegrywow!

Wiele miesięcy działał w gronie, od którego chce być teraz uważany za lepszego XD Ta postępująca agresja słowna wobec ludzi, dla których niedawno chętny był pisać wielkie opowiadania i robić tinderowe eksperymenty XD
On ten dobry, ten rozsądny, a to przegrywy mają tylko jakieś chore teorie. A to że sam jeszcze niedawno wbijał na psychikę każdemu kto nie jest powyżej przeciętnej pod względem wyglądu to tam... Teraz już przecież jest tym dobrym i rozsądnym...
Skąd zmiana? Być może chwilowe drobne sukcesy życia prywatnego.
Miłego dnia

#blackpill #przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60c72f336d4c9c000b10bbc7
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 3
@AnonimoweMirkoWyznania: nie mam z blackpillem wiele wspólnego. Z pewnymi rzeczami się zgadzam z pewnymi nie. Po lekturze @Blackpill_RAW sam zrobiłem swoje eksperymenty na tinderze i zamieściłem długi wpis o tym. Teraz już wiem, że kolo #!$%@? kocopoły a przegrywy to łykają.
Jego kpiny z kobiet, zamieszczanie ich zdjęć i babranie się w środowisku mizoginów było żałosne. Dlatego zrobiłem swoje testy na własną rękę. To jest cwany gapa. Działa wam tylko na