Wpis z mikrobloga

Chciałbym Szanownym Płaskopolaninom zwrócić uwagę, że w ostatnim czasie zostaliśmy podstępnie pozbawieni błękitnego #kwadraty 1/10 na mapie kraju. Sprawcą jest @mictka1, który niespecjalnie się chwaląc dołączył do zabawy z swoim okołojarocińskim dorobkiem (najbardziej jednoosobowy niebieski z wszystkich!).

Ja wiem, że Poligon, że praca, że pogoda, ale... Jarocin?! Obstawiam, że w Lublin i Białystok drą z nas ostrego łacha ( _)

Biorąc pod uwagę kwadraty @niebieska_cegla na wschodzie, Poligon na północy, w miarę zjechany północny zachód zostaje południe: Rogaliński Park Narodowy, Czempiń aż po Opalenicę. Proszę o uwzględnienie powyższych zaleceń w trakcie planowania weekendowych wypadów lub alternatywnie zaproszenie kolegi/koleżanki z dorobkiem kwadraciarskim z takiego dajmy na to Grodziska Wlkp.
inyourface - Chciałbym Szanownym Płaskopolaninom zwrócić uwagę, że w ostatnim czasie ...

źródło: comment_1623611571KjJFEOTASdqvyTNnYPt2mf.jpg

Pobierz
  • 14
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@inyourface: haha, no trzeba uderzyć się w pierś i powiedzieć, że dało się ciała w grze o wirtualne punkciki :) brawo @mictka1 !:)
Mogłem w sumie o tym napisać wcześniej, aletydzień temu, po wywrotce, mój łokieć zdecydował sobie zrobić przerwę... od kości przedramienia (°° więc ja muszę jednak spauzować na 2-3, jak nie 4 miesiące, i dodatkowo ogarnąć nowe koła ¯\_(ツ)_/¯