Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pakulsky: wspaniały argument, jest na zachodzie to jest dobre. Przeceny produktów żeby nie marnować i nie wyrzucać jedzenia dla mnie jest ok. wyciąganie jedzenia ze śmieci już nie bardzo. BTW życzę smacznej kawusi i miłego dnia
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Pakulsky: ja też nie widzę nic złego w takim postępowaniu - oczywiście problem jakiś jest bo od tego niewielki krok dzieli delikwenta żeby uznać za śmieć coś co nie jest śmieciem, ale ja freeganizm oceniam na plus

Z drugiej strony - jaki masz plan na to wszystko? Przecież zjeść świeżego raczej nie zdążysz skoro dobrze dojrzałe już
@Paczelokinka: bez przesady z tym Kapelą. Chce poprostu ograniczyć marnowanie żywności. Odpowiedz, że Niemcy też tak robią była nawiązaniem do "polska wstsje z kolan" może trochę trywialna, sorki. Co masz na myśli - "zamiast zrobić coś" ? Nie odmienie systemu,. Chesz zmienić świat zacznij od siebie. Jakbyś mnie poznała to byś stwierdziła, że jebniety jestem, bo małym, dziwnymi krokami staram się poprawiać świat wokół mnie. @powaznyczlowiek: mrożę, rozdaje, zjadam, ostatecznie
Wytłumacz mi, gdzie jest kradzież


@Darson666: w zawłaszczeniu czyjejś własności bez jego zgody:

Kradzież (art. 278 kk) – zabór cudzej rzeczy w celu przywłaszczenia. Pod pojęciem zaboru rozumie się fizyczne wyjęcie rzeczy spod władztwa właściciela.

Wiesz na czym polega freeganizm?


@Darson666: wiem, na okradaniu innych.

Czy tylko tak na siłę się chciałeś #!$%@?ć?


@Darson666: nie, polaczku, nie chciałem się #!$%@?ć, a piętnować wasz narodowy sport - złodziejstwo.
@fegwegw: Ja #!$%@?, typowy p0laczek z ciebie, typek stara się żeby mniej jedzenia się marnowało a ty hurr durr złodziej, mnie stać żeby marnować jedzenie polacki biedacy !!!11oneoneone, pewnie jesteś jeszcze z tych ludzi którzy myślą ze weganie nie jedzą mięsa bo im nie smakuje i się zastanawiasz jak można jeść trawę. Myślenie typowego Janusza co pije codziennie browara po robocie.
Ja #!$%@?, typowy p0laczek z ciebie, typek stara się żeby mniej jedzenia się marnowało a ty hurr durr złodziej, mnie stać żeby marnować jedzenie polacki biedacy !!!11oneoneone, pewnie jesteś jeszcze z tych ludzi którzy myślą ze weganie nie jedzą mięsa bo im nie smakuje i się zastanawiasz jak można jeść trawę. Myślenie typowego Janusza co pije codziennie browara po robocie.


@robert7454:

> usprawiedliwiaj złodziejstwo

> wyzywaj innych od polaczków


xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

uważasz,
@fegwegw: xddddddddddddddddddddddd Napisał typek który innych wyzywa od polaczków, musisz mieć bardzo silne kompleksy że masz aż tak silną ojkofobie, wiem że może ciężko ci idzie myślenie ale dla innych ludzi liczy się dbanie o planetę i środowisko, freeganizm jest popularny na całym świecie ale twoje kompleksy na punkcie narodowosciowym pozwalają ci tylko na obrażanie swoich rodaków. Na kradzież może nie ale na kradzież ze śmietnika już można patrzeć szerzej, czasem