Wpis z mikrobloga

Wszedłem na serwis DZ (typowy portal do szukania seksu dla przyjemności i seksu za hajs) , zobaczyć co tam się odpieprza. Znalazłem ponad 5000 użytkowniczek (wyszukiwarka nie pokaże więcej) z Wrocławia i okolic 20km w wieku 18-29 lat. kobiet w tym przedziale wiekowym we Wrocławiu jest około 40000. A to jest tylko jeden taki portal (jest więcej plus apki typu tinder). Można więc śmiało założyć że jak spotkasz kobietę na ulicy to co najmniej 1/8 się puszcza (tak naprawdę więcej). Kiedyś prostytutka się kojarzyła ze starą szmulą z za dużą ilością makijażu. Tam widzę 18 latki z zadbanym na siłowni ciałem które w wyczerpujących opisach mówią czego oczekują od sponsorów. Co poszło nie tak z tym światem?
#przegryw
  • 12
  • Odpowiedz
@NiceDayForFishing Afera z grupy "Dziewczyn bez tabu" pokazała jak wiele dziewczyn z przedziału wiekowego 18-25 jest puszczalska i niewarta by budować z nimi związek.

Kiedyś prostytuowanie było naganne a dziś taka dziewczyna obejrzy sobie ulubiony serial na Netflixie, poczyta parę bzdurnych artykułów na feministycznych stronach i ma czyste sumienie.
  • Odpowiedz