Wpis z mikrobloga

Jak tam gotowi na E3 microsoftu dzisiaj wieczorem? Gotowi na wielki powrót cyberpunka? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Bo jak nie dzisiaj to kiedy?

A co tam u konkurencji slychac? Nasza jedyna koleżanka na tagu zachwyca się Assasin's Creed Valhalla - coś nowego w tym temacie? Co, gra wyszła miesiąc równy miesiąc przed cymbergajem, otrzymała jeden duży dodatek i zapowiedziano, że za 3 miesiące ukaże się drugi?

No ale to są płatne dodatki! Nie to co darmowe DLC do cyberpunka! Zobaczycie, jeszcze CDPR pozamiata! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#cyberpunk2077 #e3 #microsoft #bethesa #xbox #xboxseriesx
pablo397 - Jak tam gotowi na E3 microsoftu dzisiaj wieczorem? Gotowi na wielki powrót...

źródło: comment_16235620351KcBmZM1YpRUyBBaLziSRt.jpg

Pobierz
  • 26
@pablo397: jak na razie avatar fajnie się prezentuje u konkurencji, jeśli mają jakiś fajny pomysł na to, a nie ten sam schemat z innych swoich gier, to super się zapowiada
@Exenex: spoko, jak dla mnie to wygląda daremnie. Mogę ci nawet podać fabułę:

Złowrogie siły ziemskiej korporacji pustoszą piękną planetę Pandora. Jednak jej chciwość doprowadza do obudzenia prastarego zła czającego się w głębi planety... Czy okażesz się godny powstrzymania bezlitosnej korporacji i ocalisz świat Pandory przed zagładą? Przekonaj się sam!'


Sam trailer, zwłaszcza początek to piękne fleszbaki z traileru Metro Exodus, gdzie każdy oglądając myślał, że będzie jakiś otwarty świat z
@pablo397: Ja tam lubię niektóre ubi gry i ich powtarzalność mi jakoś bardzo nie przeszkadza. Idealne gry do relaksu przed ekranem, gdy chcę odpocząć od trochę ambitniejszych tytułów. Nic wielkiego po tej grze się nie spodziewam, więc raczej się nie rozczaruję