Wpis z mikrobloga

@Pyxior: A co do ceny, ktos kto poswieci 5 minut na sprawdzenie tego projektu z łatwoscia policzy sobie i okresli jaki potrzebny średni wolumen obrotu by osiagnać fajne zyski po dłuzym okresie czasu oraz czy jest to realne
  • Odpowiedz
@Pyxior to jest token na bsc. Jak cz piernie i mu się zapach nie spodoba to wyłączy cała ta sieć i tyle. Nie będziesz w stanie nic z tym zrobić i wszystkie tokeny przepadną. A ty to porównujesz do btc xD
  • Odpowiedz
@miki4ever jakie coraz więcej? Coraz mniej raczej bo transakcje coraz mniejsze. Nie obraz się ale ja wiem lepiej jak to działa niż Ty co już raz udowodniłem.
@Pyxior oczywiście, że tak. Zwłaszcza jak hodlujesz coiny/tokeny z listy dead coins.
  • Odpowiedz
@miki4ever napisałeś, że z każdą transakcja spala coraz więcej. To sugeruje, że każda transakcja spala więcej od poprzedniej co jest błędne.
No jak nie wprowadza to w sumie ma to szanse ale z drugiej strony rozwala to całe założenia tego projektu
  • Odpowiedz
napisałeś, że z każdą transakcja spala coraz więcej.


@WhiskeyIHaze: nic takiego nie pisalem.

Zalozen projektu nie rozwala, bo Binance i tak musi te 10% zaplacic, zeby stworzyc portfel do wymiany. Na ta chwile chyba tylko 2-3 gieldy maja wewnetrznie rowniez ten podatek, pozostale dzialaja niezaleznie.
  • Odpowiedz
@WhiskeyIHaze: Ale wiesz, ze safemoon to token regresywny i spala z każda transakcja coraz więcej?


Dokładnie to napisałeś xD binance żadnego 10% nie zapłaci tworząc portfel. Ew użytkownik, który będzie dokonywał wpłaty na swoje konto i potem przy wypłacie. I właśnie z tego powodu nie będą tego wprowadzać. Każdy przelew, który konsolidowałby małe wpłaty kosztowałby ich 10%. To się nie opłaca Ew trzeba opłaty przenieść na użytkowników. A już widzę,
  • Odpowiedz