Wpis z mikrobloga

  • 5
@atari_xd mnie bawi, że masz na tyle nudne życie, że pamiętasz o tym shicie xd

@Corona_Beerus a może to dobrze rokuje? Zwykle jak wykopki hype robią to już jest za późno. Teraz jak jest cicho i wręcz odradzają to znak, że może coś z tego być.
  • Odpowiedz
@atari_xd ty nawet jak piszesz głupoty to źle je piszesz xD CZ nawet nie ma możliwości wziąć sm bo oni robią swojego dexa co pobije binance i wszystkie inne giełdy. To raz. Dwa robią swój portfel I to hardware. Naucz się jak chcesz trolowac ludzi
  • Odpowiedz
@le_banana ja też nie mam pojęcia jak ludzie, co mają sfm, sobie to wyobrażają. Bo dev może mierzyć wysoko ale ludzie, którzy w to wierzą? XD nie ma opcji, żeby ich dex nagle zniszczył binance a takie stwierdzenia też tutaj czytałem. Uniswap I pankejk nie dał rady ale jakiś dex z dupy zniszczy wszystko xD
  • Odpowiedz
@le_banana ja się już z sf wypisałem (mam kilka milionów co mi zostały) te shity dały dobrze zarobić ale właśnie, bądźmy realistami. To są shity co jak wypaliło to nagle dopisują sobie do tego roadmap
  • Odpowiedz
Ok shitcoin ? Tylko powiedz mi dlaczego tak uwazasz ? Chcialoby Ci sie brnąć w to tak.jak im skoro juz zarobiles a cena w tym momencie stoi ?
  • Odpowiedz
@dawid506 zobacz sobie max supply uni i bnb. Zobacz jak działają, co dają, jaki jest udział % dużych portfeli i potem wróć i pogadamy czy sf ma szansę na cenę powyżej $0.0001


@WhiskeyIHaze: oczywiście, jak topka sprzeda wszystkie oszczędności
  • Odpowiedz
@dawid506 chciałoby. Oni to zrobili jako klon projekty z eth. Tylko z racji opłat na bsc i szału na tiktoku projekt #!$%@?ło poza skalę. Założę się, że oni tego nawet nie przewidywali. Skąd to wiem? Bo na początku nikt nie mówił o dexie, portfelu czy czymkolwiek.
@dawid506 UNI I pankejk od początku były projektowane jako dex i token wypuszczony był do zarządzania.
@silentguy xD topka sprzeda wszystko i projekt
  • Odpowiedz
@WhiskeyIHaze: Liczba tokenów zmniejsza sie z miesiąca na miesiąc, a ty przedstawiasz to jakby była stała bez żadnego spalania. Projekt jest swieży i ma spory potencjał. Czas pokaze co i jak
  • Odpowiedz