Wpis z mikrobloga

#orange #vdsl #internet #orangeexpert #pytanie

Mirki!

Sprawa wygląda następująco. Internet od orange do 80 mb/s była umowa była na poprzedniego właściciela mieszkania i internet działał z predkością 30-35 mb/s i nie zrywał. Umowa się skończyła więc podpisałem NOWĄ umowę (nie cesję) na siebie przez internet. Oczywiście typiarka która mnie obsługiwała spieprzyła sprawę i podłączyli mi początkowo umowę do 20mb/s. Aczkolwiek szybka reklamacja rozwiązała sprawę i przepieli mnie z ADSL na VDSL czyli prędkość do 80 mb/s. Problem polega na tym, że od momentu przepięcia internet działa z prędkością 20mb/s (Dodatkowo często spada do 5mb/s XD)i często zrywa. Reklamacje i uszkodzenia zgłaszam już od ponad półtora roku i orange cały czas twierdzi, że w tej lokalizacji szybciej nie będzie XD Babeczka powiedziała mi to już tydzień po tej felernej zmianie umowy. Technik przy podłączaniu powiedział mi, że "da się to naprawić ale teraz nie chce mi się tego robić, przyjadę za 2 dni z kolegą i to naprawimy" i tak te 2 dni zamieniły się w półtora roku. Macie jakiś pomysł na rozwiązanie tej sprawy? Normalnie rzuciłbym to w cholerę bo mam umowę na czas nieokreślony ale w tej lokalizacji nie ma innego dostawcy. Nie pozdrawiam Orange.
  • 5