Wpis z mikrobloga

Właśnie jem kabanosa roślinnego od tarczyńskiego. Wersja z papryczką piri piri. Powiem tak, bez % smakowałoby to meeh. Jako przegryzka po? Znośne, ale bardzo długa droga by to przypominało mięso szczególnie jeśli chodzi o fakturę przy gryzieniu. Na pewno sytuację ratuje fakt, że wybrałam ostre, nie wiem czy bym zwykle zjadła.
Ogólnie jem mięso, a to był eksperyment z ciekawości ( ͡° ͜ʖ ͡°) gdyby było smaczne to czemu nie, kupowałabym częściej że względu na smak, mam w 4 literkach tożsamości i ideologię, jem co smakuje, ale no aż takie dobre nie jest ¯\_(ツ)_/¯
#kabanos #wegetarianizm #eksperyment #jedzenie #gownowpis
MirabelleCooper - Właśnie jem kabanosa roślinnego od tarczyńskiego. Wersja z papryczk...

źródło: comment_16235300021ORFa2bHpLXI2EJoDSx3J2.jpg

Pobierz
  • 6
Czy jeśli smakowało by ci ludzkie mięso to jadła byś je bez zahamowań? W końcu jesz to co ci smakuje. Co odpowiedział byś kanibalowi gdyby powiedzial ci to samo?

Druga sprawa, to cisnę bekę z ludzi jedzących mięso, którzy piszą że z niego zrezygnują jak będą odpowiedniki super ultra je przypominające. Jeśli ktoś dojdzie do wniosku, że niewolnictwo jest złe, to uwalnia niewolników, a nie czeka aż będzie zostanie wynaleziony idealny zamiennik