Wpis z mikrobloga

Jestem normie chociaz na photofeeler mialem 4.2 atrakcyjnosci czyli ponizej (mysle ze nie ma co bazowac na jednym zdjeciu) xD ,ale co jest dziwne na badoo mam gdzies 45 lajków i same to byly topowe dziewczyny z mordy.Obstawiam ,że to dzięki sylwetce ,bo wyciąłem się na wiór.Nie lajkowalem grubych pasztetów , bo sam dbam o formę i wymagam tego również od dziewczyny,ale juz przechodząc do sedna.Czemu laski 8/10 piszą do mnie pierwsze schodząc tyle półek niżej i mając tyle adoratorów co prawda piszą zazwyczaj co tam i i tak ta rozmowa nie wnosi nic i szybko się kończy ,bo odpisują i tak jednym słowem.Jest dla mnie jeszcze nadzieja czy raczej chcą ze mnie zrobić swojego pieska od zabawiania i its over dla chlopa? xD
#blackpill
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Wartortle: A zreszta to ze do ciebie pisze jeszcze nic nie znaczy
To tylko literki w telefonie
Liczy sie seks w prawdziwym zyciu i na tym powinnismy budowac swoja wartosc
Dopoki nie idziecie sie ruchac po kilku wiadomosciach its kompletnie over
  • Odpowiedz
@Wartortle: Ja na tinderze mam propozycje matrymonialne albo przechodze do konkretow zawsze po kilku pierwszych wiadomosciach i to zajmuje doslownie pare minut

Jesli bedzie robic wymowki ze moze kiedy indziej albo ze ona taka nie jest to znaczy ze twoja morda jej nie pociaga, a szkoda marnowac czasu na pisanie literek do laski z ktora i tak moze nigdy sie nie spotkasz bo one w przeciagu pare sekund juz wiedza
  • Odpowiedz
@Prettyboy196cm: teraz mam w okolicach 12 -13 a zdjecie na badoo jest zrobione gdzies gdzie mialem 9 procent xD ale teraz chyba wole być dużym chłopem niż sucharem ,bo i tak częściej jestem w koszulce na codzień niż bez ( ͡° ͜ʖ ͡°) i imo więcej siły wtedy jest ,bo spore obciążenie dla organizmu schodzić taki nisko z bodyfatem.
  • Odpowiedz