Wpis z mikrobloga

Siema wszystkim, lurkuje tu z wami od dluzszego czasu i postanowilem w koncu zalozyc konto ( ͡ ͜ʖ ͡)
Moje najwieksze atuty to ze mam 196 cm, #!$%@? 22cm i morde pretty boya. Z blackpillem stykalem sie cale zycie zarowno poprzez otrzymywanie komplementow od dziewczyn na ulicy jak i ogolna obserwacja rzeczywistosci. Przelkniecie w pelni czarnej pigulki pozwolilo mi jeszcze bardziej ulepszyc swoje staty, a moim looksmaxxingem, podbojami milosnymi i doswiadczeniami bede chwalil sie tutaj z wami na wykopie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mam nadzieje ze cieplo mnie przyjmiecie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#pierwszywpis #blackpill
  • 32
@Prettyboy196cm: Zdjecie sylwetki z zaslonieta twarz i kartka z nickiem. Bedzie widac wzrost. Najlepiej jakis przedmiot do tego typu puszka coli to sie wyliczy wzrost.

Do tego najlepiej nos z profilu bo nos determinuje w największym stopniu atrakcyjność
w


@Elektronik_Mocy: 40 cm dla p0lek to i tak za mało. Żeby p0lka coś poczuła musi być minimum 70 cm długości i 60 cm obwodu. Jak wyjąłem swojego pisklaka 40 cm to spotkałem się ze śmiechem p0lki i że jak ona ma niby coś poczuć jak ostatnio dwóch czarnych z 100 cm #!$%@? ruchali ją jednocześnie. Ehh its over.