Wpis z mikrobloga

Rafale @Rafatus69 minęło już sporo czasu, a ja dalej czekam w swojej bieda kamienicy na to aż mnie znajdziesz, coś Ci nie idzie robaczku to szukanie... Wolisz zachlać się na streamie udając pana życia ze zdolnością kredytową - wiem, że dopiero ode mnie nauczyłeś się tego określenia bo jedyne co masz to długi i strapona w dupie, ale ja nie o tym! Nie chce Ci wypominać tego różowego naganiacza i twoich cichych jęków. Porozmawiajmy lepiej o twojej depresji bo to dość ciekawy temat, tym bardziej gdy ostatnio wypominałeś mi moją chorobę. Jako ktoś zdiagnozowany, pewnie wiesz, że nie powinieneś łączyć alkoholu z tabletkami bo może to wywołać skutki uboczne, takie jak wczoraj pokazałeś na streamie, świetna gra aktorska bo przecież ty nie pijesz.

#rafatus
  • 7
@rattqone: wiem, że robaczek boi się nawet własnego cienia, ale miałam nadzieję, że choć raz nie zrobi z mordy szmaty i serio się postara i mnie znajdzie, nawet zostawiłam mu parę wskazówek a ten przygłup nic. Myślał pewnie, że trafił na kogoś takiego jak Marlenka, ale bardzo się mylił.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Gyon: a co się stało wczoraj na stream'ie? Znowu #!$%@? #!$%@? odpalił live? XDD a podobno to miał być koniec, bo "sam tego nie chciał" xDDD ja #!$%@? azor zamiast posłusznie pójść do konta i zwinąć się w kłębek jak na dobrego psa przystało jeszcze próbuje coś ugrać i wmówić ludziom że jest normalny, że jest coś wart.