Wpis z mikrobloga

W dzisiejszej aktualizacji #easybudgetpl wprowadziliśmy parę usprawnień:
- import operacji z plików CSV (obecnie wspieramy 4 banki)
- dodawanie notatek do operacji
- rozbudowany moduł statystyk

Obecnie pracujemy nad:
- oznaczaniem kto wprowadził operacje i zwizualizowaniu podsumowania wspólnych wydatków we współdzielonych budżetach
- eksportem i importem CSV w formacie EB

Tradycyjnie zapraszam do wypróbowania i wyrażenia opinii :)

#budzetdomowy #oszczedzanie
  • 7
@fanar0v: pomysł bardzo fajny bo sam coś takiego pisałem dla siebie, ale zadam wam kilka prostych pytań, na ostatnie nie musicie odpowiadać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1. Jakie banki wspieracie?
2. Gdzie jest jakaś instrukcja obsługi?
3. Gdzie jest polityka prywatności i kontakt do firmy która jest administratorem danych?
4. Czemu wasza landing page wygląda jak scam?

Mam nadzieję że pomogłem ( ͡° ͜ʖ ͡
@fanar0v: jeżeli zrobicie to co robicie lepiej od Kontomierza to może zacznę korzystać, ale trzeba się jeszcze trochę postarać. Jeżeli to jest non-profit to pomyślcie nad przechowywaniem danych w localStore albo indexedDB, wtedy nie musicie przechowywać danych użytkowników na serwerze i odpada problem polityki prywatności. A w tej formie co jest obecnie to zbieracie maile i dane użytkowników - co jest generalnie sprawą dla GIODO.
@majorponury
Wielkie dzięki za feedback!

Ad. 1
ING, mBank, Alior i PKO + pracujemy właśnie nad customowym formatem do exportu/importu danych w csv np. w celu ich przetworzenia poza apką. W razie zapotrzebowania dodamy kolejne banki :)

Ad. 2
Jako takiej instrukcji obsługi nie ma, ale w środku apki jest interaktywny tutorial / FAQ

Ad. 3
Jedno i drugie jest zalinkowane w stopce / podczas rejestracji.

Ad. 4
Właśnie pracujemy nad portalem
@fanar0v: ok już znalazłem RODO (a szukałem "prywatno") :) no to życzę powodzenia, bo jest o co walczyć. Sam bym chętnie wydał kilka złotych żeby mieć aplikację która działa sprawnie i przystaje do dzisiejszych standardów. W wolnym czasie przetestuję waszą.
PS: Może jakiś demo mode bez rejestracji?
@majorponury
Dzięki!

Rozważamy wersję bez rejestracji - istnieje spora szansa, że coś takiego wprowadzimy z nowym portalem :)

Zapraszamy do komunikacji - jesteśmy bardzo otwarci na pomysły / krytykę - a właśnie z ich otrzymaniem jest największy problem.