Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Karol4722: mogą też piszczeć z powodu wpadania w wibracje. Możesz spróbować z jakimiś nakładkami/pastami, które tłumią te wibracje, jeżeli to one są powodem. Jak dobrze pamiętam, to w tej serii 101 napraw był tez taki wątek.
@galencjusz dobra, mam gdzieś że piszczą xD to 22 letnie punto. Poza tym ten pisk nie jest jakiś straszny. Myślałem że może klocek się kończy i mi o tarcze trze, ale jak to tylko jakieś wibracje albo syf to spoko xD. Niedługo i tak będę je wymieniał to wszystko wyczyszczę
@Karol4722: Nie ta druga strona. Klocki masz z dwóch stron tarczy. I nie ma Cisię wydawać, że rant jest mały tylko to się mierzy i sprawdza z deklarowaną grubością producenta. Jeśli go tak wyraźnie widać to z reguły już jest na granicy albo poniżej. A to co tu pokazałeś to ewidentny problem z rozkładem siły hamowania, nie powinno być tak widocznych różnic.
dobra, mam gdzieś że piszczą xD to 22 letnie punto.


@Karol4722: Co lepsze ceramiczne tarcze np. w Porsche piszą od nowości przy spokojnej jeździe. A kosztują tyle że można by za nie kupić nowe punto z salonu.