Wpis z mikrobloga

Brzęczek na początku roku został zwolniony z funkcji selekcjonera reprezentacji Polski. Szkoleniowiec nadal ma żal o sposób, w jaki traktowali go dziennikarze i kibice.

- Jest różnica między krytyką a wyśmiewaniem, oszczerstwami, brakiem kwestii merytorycznych i nierzetelnością. Trener Niemiec Joachim Loew przegrał z Hiszpanią 0:6. Nie wiem, co by ze mną zrobili po takim wyniku. Chyba nie mógłbym wrócić do kraju. U nas często są tylko emocje - albo jesteś wielki, albo cię chcą od razu zakopać - mówi Brzęczek, którego cytuje portal Interia.pl.


Architekt negatywnej atmosfery wokół kadry i naczelny polski trenerski diament znów niedoceniony.
Ta rodzina jest obrzydliwa, ciągłe pretensje, ciągłe robienie kwasów. Przypominam, że Smuda był polskim selekcjonerem i przegrał 0:6 z Hiszpanią ale jakoś nie atakował reszty świata.

Jak ja się cieszę, że tego generatora kwasów nie ma już w reprezentacji

#mecz #kanalsportowy #reprezentacja
  • 11
@Chehu: to już na prawdę się zaczyna robić żałosne. Smuda i Tomaszewski krytykują Souse, piłkarze-pijacy lat 90 jeżdżą po kadrze tak jak nie jeździli w meczu z Koreą w 2002 roku. Patomejweni wiadomo i dziadki pokroju Piechniczka dorzucają swoje. Teraz jeszcze wuja zaprzepaścił okazje żeby siedzieć cicho. Ehh jak ja bym chciał żeby potężny Portugalczyk pozamykał im wszystkim gęby i zaszedł daleko, niestety to raczej nierealne ( ͡° ʖ̯
@Chehu: Bo tak naprawdę prawdziwych autorytetów piłkarskich w Polsce jest bardzo mało.

Nieżyjący Kazimierz Górski, którego jeszcze pamiętam, jak łączyli że studio z domu. Andrzej Strejlau i Jacek Gmoch.

Reszta to nie ten poziom.
polecam tez obejrzeć foot trucka z pazdim jak go buzzer potraktowal mimo ze grali razem kiedys w klubie


@Bydlaczek: wlasnie widzialem wczoraj, nie dziwie sie, ze Pazdi byl zly. Brzeczek to dno pod wzgledem relacji