Wpis z mikrobloga

Sytuacja w Polsce w sprawie lockdownu podzielona na województwa z podziałem na kolory. (Otwórz w nowej karcie.)

Tag do obserwowania -> #liczymylockdown

Na niebiesko pokolorowane ostatnie 7 dni.

Plus przy pierwszym komentarzu -> zawołam do następnego

Tabela zawiera średnią kroczącą (7 dniową)

Pełna tabela:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1P5lGkYE2ZFPqVXoqoTxvcd9m9hkB2ZP-XA4a-uAXgZs/edit?usp=sharing

#idziemypolockdown #koronawirus #narodowakwarantanna
taior3 - Sytuacja w Polsce w sprawie lockdownu podzielona na województwa z podziałem ...

źródło: comment_1623403075KIr3tHvKKJUvseAtDBWKQ6.jpg

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
@krzystar: a miałeś okazję sprawdzić? bo aktualizacja "zieloności" jest z dzisiaj i do tej pory jak widzieli polskie blachy to nie mieli co dumać tylko kontrola bo i tak było żółto.
Źródło: Chorwackie Ministerstwo https://mup.gov.hr/uzg-covid/english/286212

Passengers coming directly from the countries and / or regions of the European Union, i.e. countries and / or regions of the Schengen Area and Schengen associated countries, and who are currently in the so-called green
  • Odpowiedz
@ddchavez: Kolega z Rzeszowa jechał, mowil ze jest z zielonej strefy ale nie chcieli go puscic. Dopiero QR ozdrowienca pomogł. Moze jak cala PL trafi do zielonej strefy to moze sie zmieni. Z kolei teraz w dowodzie ani paszporcie nie ma adresu wiec nie ma jak tego zweryfikowac.
  • Odpowiedz
@krzystar: też mnie to właśnie zastanawiało jak można to zweryfikować na granicy. No nic, ja jadę za 2 tygodnie i mam nadzieję, że już cała Polska będzie zielona do tego czasu :)
  • Odpowiedz
@krzystar: a mógłbyś tu napisać potem relację? Będę wdzięczny. Myślę, że nie tylko ja bo jak tak słyszę to pół Polski jedzie do Chorwacji na wakacje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ddchavez: jasne spróbuje się coś dowiedzieć na granicy. Co prawda mam juz formularz wypelniony, ale moja siostra za tydzien jedzie z dzieckiem >12lat wiec tez chca wiedzieć co i jak.
  • Odpowiedz
@ddchavez: dojechałem, na granicy słowensko chorwackiej korek na godzinę stania. Sprawdzają formularze enter croatia i testy. Na temat wjazdu z zielonej strefy pogranicznik zrobił duże oczy i powiedział że certyfikat covid jest wymagany. Nie wiem czy pomogłem ale wersja mojego kumpla się potwierdza.
  • Odpowiedz
@krzystar super. Dzięki za pamięć. Mnie na szczęście uratuje przepis który wszedł dzisiaj, że druga dawka jest wystarczającym kryterium, bez 14 dniowej karencji bo bym się nie łapał. Tylko tym korkiem mnie zmartwiłeś.
  • Odpowiedz