Wpis z mikrobloga

swoją drogą ciekawi mnie czy nazwanie papieża komunistą można już można podciągną pod obrazę uczuć religijnych?


@waro: Ale przecież Papież Franciszek sam powiedział że to komuniści myślą jak prawdziwi chrześcijanie i prawica ma poprostu z tym ogromny problem.
  • Odpowiedz
@koroluk Czasem słyszę, że Sławka usprawiedliwia to, iż powiedział, że wolałby system z USA który według niego jest lepszy, tylko nie chce ułatwiać wrogom roboty. Typowa polacka mentalność zgodnie z którą możemy mieć źle, ale ważne żeby sąsiad miał gorzej.
Ciekawe czy gdyby PiS przepchnął ustawę, że głoszenie lewicowych poglądów staje się nielegalne, to ten też nie chciałby jej znieść, bo nie chce ułatwiać lewakom roboty. Taka to wolność słowa.

Jest też
  • Odpowiedz
@placebo_:

Czasem słyszę, że Sławka usprawiedliwia to, iż powiedział, że wolałby system z USA który według niego jest lepszy, tylko nie chce ułatwiać wrogom roboty


By być ścisłym, to powiedział, że PRAWDOPODOBNIE wolałby system amerykański niż polski, ale nie przemyślał do końca sprawy.

Tak się składa, że w swoich bekowych ustawach mógł wprowadzić system amerykański, ale tego nie zrobił. Zniósł przepis zakazujący nawoływania do ludobójstwa, nie zniósł zakazu obrażania bozi. Więc
  • Odpowiedz
@ernst_stavro_blofeld:

Wy sie chyba go zwyczajnie boicie.


Za każdym razem. Pamiętam, jak już Korwin stosował tę retorykę, że wszyscy się go boją i dlatego go wyśmiewają.

Są dużo zabawniejsze postacie w konfederacji


Ale robią tam za maskotki, a Mentzena otacza parareligijny kult, więc warto przebijać balonik.
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@PonuryBatyskaf:

mam na czarnej liście tego atencyjnego barana a mimo to wciąż widzę jego posty. Dlaczego?


Michał Białek dodał mnie na białą listę, bo przeraził go bezmiar prawackiej głupoty i ktoś musi z tym walczyć. Czytaj, nie opieraj się, mądrzej.
  • Odpowiedz
@koroluk W porządku może rzeczywiście to nie strach a jakaś forma obsesji. Oglądałem twoje filmy i dalej lubię Sławka Mentzena. Fajnie że dzięki tobie można skonfrontować swoje zdanie nt konfederatów, i jest to w fajnej treściwej formie. Mój faworyt to odcinek z wilkiem, zrobiłeś wspaniała robota i widać że dupa zapiekla naszego rosyjskiego gieroja. Wszystkiego dobrego (ʘʘ)
  • Odpowiedz