Wpis z mikrobloga

Wiecie za co szanuję Roberta Lewandowskiego?

Pamiętam go, kiedy jeszcze był szczurkiem i zaczynał poważną karierę w Lechu Poznań. Akurat wtedy oglądałem ekstraklapę nałogowo. No był sobie taki Lewandowski, nastrzelał bramek i poszedł do BVB.
Potem straciłem go z oczu, w sensie interesowałem się o tyle o ile. 4:1 z Realem oglądałem.

Wracając do meritum: można szanować go za to, że ciężko pracuje i doskonali swoje umiejętności (karne, rzuty wolne), można szanować go za to, że elegancko po niemiecku mówi (Jeleń spędził we Francji 6 lat, nic nie potrafi po francusku), można szanować go za to, że nie #!$%@?ła mu palma, można szanować go za to, że nie jest dzbanem (jak Peszko czy turbodebil).

Ja szanuję go za to, że jest profesjonalistą. Że przyjeżdża na zgrupowania kadry i #!$%@?. Widzi te miernoty, z którymi musi grać, widzi ich poziom. Ale przyjeżdża i w każdym meczu daje z siebie 100%. Że po wyborze takiego zera jak Brzeczek na selekcjonera nie #!$%@?ął kadry w kąt.

PAN PIŁKARZ ROBERT LEWANDOWSKI

#reprezentacja #pilkanozna #lewandowski #przemyslenia
M.....j - Wiecie za co szanuję Roberta Lewandowskiego?

Pamiętam go, kiedy jeszcze ...

źródło: comment_1623396907vHZcJ1eOjgqLJcYJklEXjZ.jpg

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
@Macieeeej: No ja jestem w szoku jak widze jak on sie cofa do lini obrony po piłke, jak wystawia się do rozegrania i schodzi z pozycji tylko po to aby pomóc całej drużynie. Niewiele takich 9 jest na świecie. Gdzie taki Ibra by się tak zachował...
  • Odpowiedz
@Macieeeej: przyjechał na zgrupowanie i pierwsze co to się zaszczepił. Powiedz mi czemu reprezentacja Niemiec zrezygnowała ze szczepień. Ja mam teorię że on to zrobił że by teraz przechorowac nopy a na początek ligi mieć już to zglowy. Jednak co ja mogę wiedzieć jestem tylko trolem
  • Odpowiedz
@Macieeeej: Uważam ze mamy ogromny fart, ze jak juz trafiliśmy piłkarza na światowym topie, to takiego który przy okazji jest świetnym przykładem dla młodych. Równie dobrze to mógł być jakiś półdebil, który po prostu urodził się z darem do piłki.
  • Odpowiedz
@kajdikajdi: czytam w gazecie że Niemcy się nie szczepisz przed euro bo nie cha osłabienia które ma każdy po tych "preparatach". A nasze orły pierwsze co to cyk przed zgrupowaniem i z głowy. Myślę że każdy ma takie podejście. W dupie mają reprezentacje. Chcą mieć forme na później przecież tu nic nie osiągną i tak.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Jebwleb: Szwecja z kolei zazdrości nam szczepień kadry i uważa, że decyzja o ich braku jest spowodowana tylko i wyłącznie poprawnością polityczną związku. Poniżej źródło:

www.sport.pl/euro/7,154862,27178305,panika-i-stan-wyjatkowy-u-szwedow-i-hiszpanow-polska-uzyskala.amp

Życie zweryfikuje :)
  • Odpowiedz
Ja szanuję go za to, że jest profesjonalistą. Że przyjeżdża na zgrupowania kadry i #!$%@?. Widzi te miernoty, z którymi musi grać, widzi ich poziom. Ale przyjeżdża i w każdym meczu daje z siebie 100%. Że po wyborze takiego zera jak Brzeczek na selekcjonera nie #!$%@?ął kadry w kąt.


@Macieeeej:
A ty myślisz, że w jaki sposób osiągnął sukces? Właśnie przez tego typu profesjonalizm.
  • Odpowiedz
Gdzie taki Ibra by się tak zachował...


@KromkaMistrz: Jako fan Milanu powiem, że #!$%@?.
W tym sezonie Ibra właśnie często stał niżej żeby zbierać piłki głową w okolicy środka pola.

Dzięki temu Leao, Theo Hernandez czy inny Rebić mieli więcej miejsca do rozpędzenia się.

Przykład nietrafiony
  • Odpowiedz
Wy wszyscy tak na poważnie? Nie widzi nikt, że w reprezentacji to Lewy jest lewy?
Oczywiście zgadzam się, że gość jest świetnym zawodnikiem no ale jakoś tego nie widać w meczach reprezentacji :/
Że niby nie ma z kim grać, bo pozostała ekipa to cieniasy? No serio? A Milik? A Szczęsny? A turbogrosik? A Krychowiak? Leszcze? Przeciez też grają w topowych klubach? Wtf?!
I nie mówcie mi, że różnica klas całych zespołów,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Macieeeej: nie lubię piłki i tych dram wokół, ale trzeba przyznać, że Lewandowski i droga jaką przeszedł jako zawodnik naprawdę jest imponująca. No i to jak się prezentuje i że nie robi z siebie gwiazdy.
  • Odpowiedz