Wpis z mikrobloga

Nienawidzę swojego życia, mam nadzieję, że mnie #!$%@? auto, a najlepiej ciężarówka. Dlaczego musiałem się urodzić w tym #!$%@? kraju bez perspektyw, a moja matka kompletnie nie przemyślała tego co ciąża robi z życiem. Chciałbym żeby mnie abortowała jak jeszcze miała szanse. Teraz oczywiście muszę jechać do #!$%@? szkoły, która niczego mnie nie uczy, bo już to wszystko umiem. W normalnym kraju byłbym już matematykiem teoretycznym i ludzie by korzystali z mojej wiedzy, mam 16 lat i zamiast zajmować się kwaternionami i poszerzaniem zbioru liczb super zespolonych to muszę siedzieć z #!$%@? normictwem do którego się nawet nie odezwę, bo brakuje mi podstawowych umiejętności społecznych i zwykłej chęci do rozmowy i uczyć się o jakimś #!$%@? szlachcicu, który żył parę wieków temu, mimo że (jeśli nie popełnie do tego czasu samobójstwa) wyjadę z tego #!$%@? szamba i polskiego nie będę używać w swoim całym dorosłym życiu.

Najgorsze, że nic #!$%@? w swoim życiu nie zrobiłem źle, a wręcz przeciwnie, zawsze podejmowałem racjonalne, chłodne decyzje i to tylko po dłużej analizie każdej z opcji. Przegrałem życie jeszcze zanim zyskałem jakąkolwiek świadomość i możliwość podejmowania decyzji.

Już nawet nie chce żeby mi ktoś pomógł, tylko chce zwyczajnie nie istnieć.

#przegryw #depresja #chceumrzec
  • 27
  • Odpowiedz
  • 3
@ZapomnialemHaslaDoKonta nawet 70 lat to za wcześnie, zawsze można wyjść z przegrywu, ja po prostu już nie mam na to siły. Racjonalnie myśląc to nawet w wieku 75 lat, bez wykształcenia dalej możesz napisać mature, iść na studia i zdobyć dobrą pracę, ale jak często się coś takiego zdarza? Po prostu już psychicznie wysiadłem, co z tego, że jestem młody? Mam więcej czasu na bycie #!$%@?ą ewentualnie.
Popatrz sobie na jakiekolwiek historie
  • Odpowiedz
@XSpeedyX ja muszę na iść na praktyki gdzie niczego się nie nauczyłem przez 2,5 roku i jedyne co tam robię to sprzątam i przekładam płytki. Jeszcze muszę siedzieć z dwoma p0lkami i jednym spermiarzem. Na dodatek mnie mobbingują a ja nie mogę nic odpowiedzieć żeby nie było akcji że będę od 8 do 14 #!$%@?ł bez przerwy chociaż teraz też tak jest ale mogę sobie chociaż bułkę zjeść xd
  • Odpowiedz