Wpis z mikrobloga

@maciorqa: Pojawiły się inne siły polityczne w wyborach do Sejmu jak Nowoczesna, a ZLew dostał lepszy wynik niż Ogórek. Kukiz jest marnym politykiem bez zaplecza eksperckiego, któremu nie udało się zbudować struktur pomiędzy wyborami.
Do tego na wyborach prezydenckich zyskał PiS przez zwycięstwo Dudy (nic dziwnego). Po drugiej turze Kukiz już się nie liczył. I to była kulminacja trendu i wieloletnich nastrojów społecznych.
Teraz mamy nowe rozdanie po wyborach w 2020,
@TenTypZez jak to Hołownia nic nie robi ? Jak to go nie ma w sejmie ?

Dla przypomnienia ma koło poselskie i 4 posłów i jednego senatora, a to porównywalna ilość do posłów Kukiza
@mrKuaku: No nie ma go w sejmie, są ludzie których wybrali z innych partii, a potem zmienili barwy w sejmie. No i nic nie robi, nic nie mówi. Jego taktyką od początku jest jak najmniej programu i wyrazistości, aby każdy mógł go widzieć tak, jak chce. Dodatkowo minimalizuje to elektorat negatywny. Nic dziwnego, że jeszcze trzyma głosy tych "niezdecydowanych".
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mrKuaku: ale chociaż mowią o tym programie i mniej więcej wiadomo czego można się od nich spodziewać. Od Hołowni nie słyszałem jeszcze nic poza tym że będzie fajnie i trzeba rozmawiać, a to już pokazał Biedroń, ja dziękuję.

Bardziej zastanawiające dlaczego mimo tego że nie ma o czym mówić, to jednak postanowiłeś go przede mną bronić. Po co?
@TenTypZez człowieku ale #!$%@?. Hołownia pokazał 3 elementy z kilkunastu pewnie, a bedzie je odsłaniał po kawałku aż do czasu następnych wyborów (ma na to 2 lata).

Nie wspominając o tysiącach wolontariuszy i akcjach oddolnych zrobionych przez Polska2050
@mrKuaku: To jesteś w stanie wymienić jakieś elementy tego programu? Co on miałby zaoferować? Czym się różni od nie wiem - PO?

Z resztą przede wszystkim jak nie powierzyłbym budowy domu żulowi pod sklepu, tak i prezenterowi z TVN niezbyt dobrze pańśtwo powierzać :P
@TenTypZez Fajne metafora z domkiem .

A powierzyłbyś państwo osobie kompetentnej, np prezydentowi który zna się na prawie, np takiemu doktorowi prawa? A okazuje się że mamy taką właśnie osobę na stanowisku prezydenta, tylko że Duda mimo bycia doktorem prawa jest pierwszy który łamie konstytucję i ma w dupie prawo.

Lepiej dać budowę domu żulowi spod sklepu który otoczy się kompetentnymi osobami, niż dac budowę inżynierowi który cię okantuje na materiałach i
Lepiej dać budowę domu żulowi spod sklepu który otoczy się kompetentnymi osobami

@mrKuaku: O ile potrafi. Jakie kompetentne osoby jesteś w stanie wymienić z nazwiska z jego ruchu? Ja widzę tam tylko kilka nonejmów i kilku spadochroniarzy.