Wpis z mikrobloga

  • 1
@koroluk kobiety w ciąży wyglądają kwitnąco. Niestety filozofia lewak+ zakłada że kobiety należy uwalniać od zlepków komórek bo ciąża to tak naprawdę systemowa dyskryminacja gejów ktorzy nie mogą się zapladniac. Dla normalnych ludzi to powód do radosci i komplementów.
  • Odpowiedz
@t2000:

kobiety w ciąży wyglądają kwitnąco. Niestety filozofia lewak+ zakłada że kobiety należy uwalniać od zlepków komórek bo ciąża to tak naprawdę systemowa dyskryminacja gejów ktorzy nie mogą się zapladniać


xd
  • Odpowiedz
Kobiety w ciąży są najpiękniejsze


@koroluk: No nie wiem, mnie osobiście widok ledwo człapiącej ciężarnej kobiety z takim wywalonym bębnem na którym skóra jest napięta niczym plandeka na żuku i prześwitują przez nią naczynia krwionośne troszkę obrzydza, ale może Pan Wilk jest koneserem takich widoczków
  • Odpowiedz
@t2000: zabawne, że na jakąkolwiek orkę Konfederacji jedyne czym kuce są w stanie odpowiedzieć to 'a u was biją murzynów!' czy inny gównoargument połączony z urojeniami. Niby najbardziej merytoryczna grupa, a dyskusja jak z 12-latkiem, któremu mama wyłączyła komputer.
  • Odpowiedz
  • 0
@adibor ciężko wyczuć sarkazm, prawda? Nie jestem kucem, urojen nie mam. Nie traktuję wysrywow korolcucka powaznie. Konfa święta nie jest ale wolę ich ze wszystkimi ułomnościami niż lewicę i socjalistyczną utopię.
  • Odpowiedz
@koroluk: skąd w ogóle wziął się ten mit w społeczeństwie o piękniejących kobietach w ciąży xD Zajączkowska zresztą wyglada na tym zdjęciu totalnie przeciętnie
  • Odpowiedz