Wpis z mikrobloga

18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Conscribo: Tak jak napisałem - to jest dwuczęściowy fotelik składający się z dwóch części.

Część 1.
Część 2.

To, co ty zaznaczyłeś, to jest ta część co opadła na drugim zdjęciu (jest złożona wpół i zaznaczyłem numerem 1)
@Mr_3nKi_: ku4wa... nie wiem co napisac (,) jedynie wierze, ze skoro tej podlej szmaty nie ma to, gdzies gdzie poszla jej dusza zostanie dalej je8ana i niszczona przez diabla az do kolejnego wcielania. nie wiem czy to ma sens co napisalem, jest mi poprostu smutno.
@Thachii: @kre-dens: Przeżyły czołowe zderzenie z ciężarówką - https://g1.globo.com/rs/rio-grande-do-sul/noticia/2021/05/18/mae-e-filha-ficam-feridas-em-acidente-na-br-386-em-lajeado.ghtml

Coś się popsuło i nie moge wstawić bezpośredni link z Polskim tłumaczeniem, będziecie musieli ręcznie przetłumaczyć.

Kierowcą pojazdu z tablicami rejestracyjnymi Cruzeiro do Sul jest kobieta, która została ranna. Według władz ma 34 lata i mieszka w Lajeado. Utknął w sprzęcie i został usunięty przez strażaków. Przyjęta do szpitala izby przyjęć w Canoas była w stabilnym stanie do tego wtorkowego popołudnia