Wpis z mikrobloga

@rozjuszony_przecinek: no nie wiem, w Poznaniu byłem tylko raz przy posnanii, to też stałem. Ale domyślam się, że przy każdym ch jest wzmożony ruch. Za to w Łodzi jestem dość często i tak samo jak w Warszawie jest tragedia z ruchem. Dużym miastom ciągle brakuje obwodnic, choć sporo się zmieniło przez ostatnie kilka lat
@dasten to i tak nie jest ta skala jak Warszawa. Z Łodzi to większość ucieka. Więc tam największy ruch powodują studenci. A w Poznaniu byłem kilka razy i nie ma co porównywać do Warszawy. Tak samo jak nie ma co porównywać Warszawy do Paryża tam to są korki.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Danielsky___: często powielana nieprawda. Nie, ta droga nie jest źle zaprojektowana. Problem jest w tym, że ten odcinek od 40 lat służył jedynie warszawiakom, a teraz puszczony został tu tranzytowy ruch wschód zachód. Przez środek miasta. Tysiące tirów na godzinę jadących z Europy na wschód.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jejfan1: nie, mylisz się. Te węzły sa tu od dekad, bo to była trasa wewnętrzna miejska, jak np. trasa łazienkowska. Jakis debil uznał jednak, że świetnym pomysłem będzie zrobienie z niej głównej trasy tranzytowej wschód zachód dla całego kraju.