Wpis z mikrobloga

Plan był prosty. Dwa dni wolnego od pracy to przespać 48h z małymi przerwami dawkując leki nasenne. Wczoraj czyli pierwsza doba przespane 18-19 godzin ale już na noc musiałem mocno zwiększyć dawkę bo nie chciało mi się spać. Dzisiaj sobie odpuszczam, rano się obudziłem to bardzo źle się czułem, jeszcze potem pospałem do 10:00 i mega kac oraz jestem bardzo wyspany więc już chyba nie będę się męczyć żeby zasnąć. #depresja #antydepresanty #psychiatria #sen #zyciacud
  • 12
@Turkotka: przed wenlą brałam escitalopram i jakoś się czołgałam, ale co jakiś czas wjeżdżały ostrzejsze stany, więc w sumie to to był słaby antydepresant xd wcześniej jeszcze paroksetyna, która nie działała w ogóle a jeszcze przed 18rż. Trittico, które w sumie było spoko, ale jak skończyło mi się opakowanie to już nie poszłam po drugie, bo do lekarza trzeba było chodzić z matką a ja wszystko po kryjomu brałam. Co teraz
@send_nudles: Sertagen ale jak sobie odstawiam trittco na parę dni bo mam dużo do pozałatwiania to jest mega zjazd. Psychiatra zwiększyła dawkę Sertagenu do 75mg i powiedziała że mam dać czas aż się rozkręci... Biorę grubo ponad miesiąc.