Wpis z mikrobloga

Cześć wszystkim - jestem rekruterem #team #rozowepaski i jestem tu m.in również po to, żeby znaleźć odpowiednich ludzi lubiących "młode, dynamiczne zespoły" do firm będących oczywiście liderami w branży ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Oferty mamy naprawdę ciekawe - w większości 100% remote.
Napiszcie proszę jakie info są dla Was kluczowe, żeby nie było tl;dr i bezsensownego spamu.

Bez hejtu pls - jestem tutaj po to, żeby zbadać czy wykop to faktycznie dobre miejsce, żeby znaleźć #programista15k #programista20k

#pracait
Pobierz
źródło: comment_162331196126bNjJISnBjrd7FSfTLB5h.jpg
  • 22
@olazolnowska: "kreatywne" na portalu którym hula pedofilia dziecięca, i na którym moderacja ma w dupie własny regulamin i robi co chce.. Niezły target. Ja bym nie chciał, żeby moja firma była kojarzona z pedofilią, gdzie wiszą po 13 godzin zdjęcia nagich dzieci. Zapytaj kierownika albo daj namiar bo jestem ciekawy. xDD
@Positano1: Myślałam wygooglać kto to manlet. Jak ja mało wiem o życiu jednak :)
Nie dyskwalifikujemy kandydatów za posiadanie zakoli i bycie piwniczakiem.
Jeśli ktoś ma (głównie) grzebać w kodzie i nie musieć za dużo gadać to w czym problem?
@Eskeel: Nie wiem jak to skomentować. To co napisałeś o pedofilii itd. faktycznie nie jest ok, natomiast co do ogłoszeń i postowania ich tutaj - racja jest jak (tam gdzie kończą się plecy) - każdy ma swoją.
Ja szanuję Twoje zdanie - uszanuj moją "kreatywość".
@olazolnowska: O ile nie miałbym nic przeciwko kreatywności bo ma swoje plusy tak nie uważam, żeby reklamować, szczególnie na wykopie. Gdyby wykop był miejscem takim jak go włodarz przedstawia, to twoja oferta + dobranie miejsca było by naprawdę fajnym połączeniem. Ale no właśnie, to wykop miejsce na którym banuje się użytkowników którzy zgłaszają pedofilskie treści.. I cóż, jeśli mam być szczery to było by mi wstyd pisać tutaj poważnie o pracy.