Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DailyPunch: albo on nieudolnie chce zwrócić na siebie uwagę, jak w przypadku "operacji szczęki", albo na prawdę nie jest wielkim bogatym bitcoinerem i obywatelem świata na jakiego ciągle pozuje.
@deyna123: @Igauana: do odkurzacza nic nie mam, ale kur... No nie wmówicie mi, że typ który aspiruje do roli celebryty i ma kontent lifestylowy nagle budzi się rano i myśli, a chooj polecę na insta odkurzacz. Po jego pozach w smokingu z Ferrari to chyba to nie mieści się w jego aspiracjach/wyobrażeniu siebie.

O proszę standardowy komentarz spod tipsa Grażyny....."masz ból dupy, bo pracujesz w żabce". Wstyd to nazywać ludzi
@DailyPunch: ja nie nazywam ludzi, którzy pracują na budowie nieudacznikami, tylko takich jak ty, którzy zamiast radzić sobie w życiu uskuteczniają wysryw na wykopie bo ktoś raczy zarabiac inaczej niż większość srodowiska w którym przebywa. I to ty jesteś troszkę większą Grażyna bo boli cie, że chłopak jest sprytny, ma do siebie dystans i łatwy hajs. Niech robi co chce, co ci do tego? Wchodzisz w jego życie z buciorami albo
@Igauana: dziękuję, za uświadomienie jaki jestem. Od początku kiedy jestem na wykopie, starałem się nikogo nie obrazić. Trzymać poziom komentarzy, ponieważ bardziej świadczą o mnie niż o tym co komentuję. Wyśmiać coś, tak - zdarzyło mi się nie raz.
Od siebie napiszę ci tak: jesteś hipokrytą (wedlug ciebie Maurycy moze robić co chce, ale ja już nie mogę mieć swojego zdania), dlatego zastanów się po co w ogóle wszczynasz tą dyskusję.
@Igauana: Już wcześniej zauważyłem, że zawsze musisz mieć inne zdanie niż inni. Lubisz prowokować i łapać za słówka, co? Tak napisałem, nie musisz się zgadzać.
Zdanie podtrzymuje i już to wyżej wyjaśniłem, że taka reklama (albo forma tej reklamy) nie pasuje do pozy jaką obrał na instagramie. Jest to wręcz kuriozalne, a przez to w moim odczuciu chłopak się upokorzył. Ale wiesz co, masz rację niech robi co chce mnie to