Wpis z mikrobloga

Ale kim ja jestem, żeby oceniać...


@robertx: No właśnie nie wiem, chyba jakimś odklejeńcem.
Sport to niekoniecznie jest najlepsze miejsce żeby demonstrować swoje poglądy polityczne. Gdyby jeszcze komentował mecze w ten sposób: "Lewandowski jest tak dobry jak życie w Polsce za władzy PiS" to można się go czepiać. A on po prostu robi swoją robotę
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@robertx: jeśli praca dla TVP to #!$%@? to niezłe nasrane w głowie, może służba w policji, wojsku czy w sejmie to też pod to podciągasz?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Bolitar: @Bolitar: @barti69: @maksol93: i co na to powiecie? Za czasów gdy pracował w Polsacie potrafił wprost przyznać że ktoś buduje swoją grupę bokserską "za pieniądze podatników i państwa". Trochę czasu minęło i on robi dokładnie to samo z MB Promotions. Nie wierzę że w Canal+ nie chcieliby mu tego pokazywać. Ponadto i tak komentuje w Canalu i Eurosporcie to posadę inną ma.

@Ama-gi: tak to jest
Ramzi96M - @Bolitar: @Bolitar: @barti69: @maksol93: i co na to powiecie? Za czasów gd...

źródło: comment_16233281955JV6rh30emBbitljZPkOe4.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Ramzi96M: Po to jest policja żeby wykonywała rozkazy tak jak wojsko. Ty chyba nie rozumie co to służba. Według twojej pokręconej logiki każdy, który pracuje dla państwowych firm, dla rządu, czy państwa to jest #!$%@?. No brawo.
  • Odpowiedz