Wpis z mikrobloga

Pytanko sądzicie że Freaki się przejedzą ludzią ? Moim zdaniem tak i to już w niedługim czasie a oto kilka powodów dlaczego tak się stanie
- Federacje powstają jak grzyby po deszczu (Fame jako pionier, FFF było, MMAVip,Fen,EliteFighters,HypeMMA)
-Ludzie których zna garstka osób np. Hassan był w Fame dlatego że to kolega Polaka
-Coraz gorsze zestawienia
-Ceny coraz większe za PPV
-Ludzie których nikt nie chce oglądać się pchają (Taxi Złotówa)
A teraz inny temat Fame MMA podąża drogą KSW mimo lepszej oprawy graficznej, idzie drogą firmy pana Lewandowskiego i Kawulskiego. Boxdel niedługo zostanie ukrócony z dymami i będzie grzeczna transmisja telewizyjna z pokazu sztuk walk. Najgorsze jest to że nie widać ratunku dla takiego stanu rzeczy, wczoraj myślałem o Fen ale ktoś w komentarzu dobrze mnie upomniał że to będzie większy cringe niż na Fame który ma ogromny kapitał ale jakość spada i jedna gala dobra na 3 słabe to i tak wychodzi wynik ujemny. To moje zdanie dotyczące Freak w Polsce, nigdy nie wejdziemy na poziom USA, ale w Europie i tak pozostaniemy bezkonkurencyjni.
#famemma
  • 8
@brzoskwinka65: myślę, że totalnie się nie przejedzą. Wydaję mi się, że pik popularności albo mają już świeżo za sobą, albo tuż przed nimi (chociaż dużo zależy też od zestawień), ale nadal na dłuższy okres czasu będzie to jeszcze rentowny biznes. Tak samo jak Pudzian nie sprzeda już nigdy tyle ile na walce z Najmanem, ale nadal ludzie chcą oglądać wielkiego polaka w klatce. Myślę natomiast, że porządniejsze pieniądze zgarnie tylko Fame,