Wpis z mikrobloga

Dobry wałek z ta „darmowa” wymiana baterii w iphonach 11/11pro. Przed aktualizacja 81 procent poziomu baterii a nagle 89 #!$%@?ło xD jak dobrze pójdzie to z 5 osobom wymienia ta baterie w iphonach. Ehh #!$%@? lubię te telefony ale na #!$%@? promować jakaś wymianę baterii za darmo jak nagle zwiększają jej poziom, chociaż ewidentnie czuje ze bateria nie ma nawet tych 81-82 procent.
#iphone #ios #bekazapple
Pobierz almighty_sosa - Dobry wałek z ta „darmowa” wymiana baterii w iphonach 11/11pro. Przed...
źródło: comment_162325555231bP8d7kak4zn6v9PofwFs.jpg
  • 11
@zastanow_sie: akcja dotyczyła darmowej wymiany baterii w przypadku gdy ponowna kalibracja baterii w iOS14.5 w iPhone 11 i 11 Pro pokazywała komunikat o konieczności serwisu telefonu. Były problemy z poprawnym odczytem kondycji stąd wprowadzili ponowną kalibrację w iOS14.5 dla 11 i 11 Pro. Komu ponowna kalibracja nie pomogła mógł za darmo wymienić baterię w autoryzowanym serwisie.
@Kolorowezworki: u mnie ponowna kalibracja w iOS14.5 podniosła kondycję z 98% do 100%. Po kilku dniach spadła do 99%, a po zainstalowaniu iOS14.6 spada konsekwentnie o 1%/kilka dni. Obecnie też mam 96%... Coś mi się wydaje, że iOS14.6 jest skopany i w przypadku odczytu kondycji baterii. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Kolorowezworki: przydałaby się jeszcze jedna kalibracja baterii w kolejnej wersji. ( ͡º ͜ʖ͡º) Ciekawostka - kilka dni temu udostępniono drugą betę iOS14.7 na której niektórzy skarżą się na brak odczytu karty sim. Ciekawe te błędy.