Wpis z mikrobloga

Fajny ten support #wot
Zgłaszam wraz z dowodami, że jakiś cham mnie zepchnął z wysokiej góry powodując zniszczenie mojego tanka, w tym wyzywając moją matkę i mnie, a oni odpisują gotowym tekstem na całą stronę A4 laniem wody o ich super systemach wykrywających nadużycia, w ogóle nie odnosząc się do problemu. Oczywiście winowajca nie otrzymał kary. Nie ma nawet możliwości odpowiedzi na ich stanowisko, bo zgłoszenie jest natychmiast zamykane.

Kolejna sytuacja. Jakiś typ mnie blokował, więc ja również go zablokowałem w ramach rewanżu. Efekt? 3 dni bana dla mnie xD Napisałem odwołanie w którym wyraziłem skruchę i przeprosiłem. Dlaczego to zrobiłem? Uważam, że ban na 3 dni to zbyt surowa kara za takie błahe przewinienie.
Co odpisał Pan Niedź**edzki z WG? Że nie udostępni mi powtórki (WTF, przecież nie prosiłem o to) i ma nadzieję, że ta kara mnie czegoś nauczy... Napisał mi też, że nie oddadzą mi utraconego w skutek bana czasu konta. Też o to nie prosiłem...

Napisałem kolejne odwołanie, bo powyższy jegomość nie odniósł się do żadnego zdania które napisałem w zgłoszeniu. Pan Zagl*wski odpisał, że nie udostępni mi powtórki i nie zdradzi mi kto mnie zgłosił i zamyka zgłoszenie. WTF?! Czy oni czytają chociaż co pisze gracz? Nawet nie prosiłem o powtórkę i nick xD

Fajny ten support. Ta gra ma jedną z najbardziej toksycznych społeczności na świecie, codziennie jestem wyzywany, blokowany czy celowo ogłuszany przez swoją artę, ale jak raz na ruski rok odgryzę się na takim trollu to ten idzie ze skargą do WG i karany jestem ja xD
Pisanie odwołań nie ma żadnego sensu, bo mają gotowe teksty, które wklejają na Twoje zgłoszenie. Ich odpowiedź jest finalna i mają w dupie czy ban jest sprawiedliwy czy nie i czy wyrażasz skruchę :)
Chyba trzeba zacząć nagrywać powtórki i każde chamstwo wysyłać do WOT.

#worldoftanks
  • 11
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@deafpool: ja dwa razy wysłałem powtórkę, bo ktoś mnie zepchnął i raz miałem pecha, bo zaraz po tym zrobili update i dostałem odpowiedź, że już nie mogą otworzyć mojego replaya, ale za drugim razem nie było problemu i typ dostał bana na 3 dni. Albo coś do dupy napisałeś, albo zrobiłeś coś innego źle, natomiast ban dla Ciebie słuszny, bo właśnie nie trzeba się odgryzać, tylko zgłaszać.
  • Odpowiedz
@deafpool Nie zawsze odpowiada bot, czasami pisze człowiek. Nie jestem pewien ale wydaje mi się, że to zależy od kategorii w jakiej dodajesz zgłoszenie. Jedne są rozpatrywane przez ludzi, a na inne od razu odpowiada bot.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@deafpool: Wg dostaje pewnie po kilka tysięcy zgłoszeń dziennie, więc bez botów by tam nie wyrobili. Co prawda cały ten system zgłoszeń jest trochę upośledzony, ale najwidoczniej dla samego wg wystarczająco dobry. No i jak chcesz zgłaszać za blokowanie/spychanie to musisz wybrać powód jako nadużycie fizyki, wtedy ban na 3 dni dla tego kogoś jest gwarantowany.
  • Odpowiedz